Patlamada Yaralananlardan Bazılarının İsimleri Belirlendi.

Patlamada Yaralananlardan Bazılarının İsimleri Belirlendi.

Patlamada Yaralananlardan Bazılarının İsimleri Belirlendi.

Ulus Anafartalar Çarşısı önündeki patlamanın ardından Numune Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralıların kimlikleri belli oldu.

Numune Hastanesi'nde tedavi görenlerin isimleri şöyle:

Gökhan Kılınç, Oktay Topal, Mehmet Emin Şimşek, Hatice Şanlıer, Ekrem Özmen, Ayşe Kuyuk, Figen Hoşkal, Aydın Canbek, Halil İbrahim Kopça, Caner Kaplan, Hacı Karagöz, Güllü Çolakoğlu. Ayrıca, patlamada yaralanan 6 Pakistan vatandaşı da hastanede tedavi görüyor. Pakistanlıların isimleri şunlar:

Salman Dalhani, Tarık Zafer İkbal, Ali Ezad Abbas, Abdul Mozed Khan, Muhammed Korhan ve Zülfikar Lodin.

Öte yandan, Pakistanlı yetkililer, IDEF 2007 Fuarı için Ankara'ya geldiklerini söylerken, tedavi altındaki Pakistanlıların hayati tehlikesinin bulunmadığını belirtti.

Patlamada yaralanan ve Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altında yaralananlardan 11 kişinin isimleri ise şöyle:

Mercan Keleşoğlu, Süleyman Çolakoğlu, Mithah Kopcak, Lokman Gül, Basri Topal, Recep Gedik, Aydın Tatlı, Suat Hayri Koyuncu, Tuna Emir, Sabri Kiraz, Baykal Gümüş.

Patlamada yaralanan Serkan Ardınç, Süleyman Danacı, Serkan Duman, Selahattin Deniz, Osman Kocagöz ile soyadı henüz belirlenemeyen İhsan adında bir kişinin de İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavilerine başlandı.(ANKA)

Kaynak: ANKA