Özgür Teraman "Sonsuz" Adlı Albümü ile Müzikseverlerle Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Özgür Teraman "Sonsuz" Adlı Albümü ile Müzikseverlerle Buluştu

Özgür Teraman

Üniversite yıllarında Grup İstasyon ile sahne alan Özgür Teraman, bu kez de pop rock tarzındaki "Sonsuz" adlı albümü ile müzikseverlerle buluştu.

Üniversite yıllarında Grup İstasyon ile sahne alan Özgür Teraman, bu kez de pop rock tarzındaki "Sonsuz" adlı albümü ile müzikseverlerle buluştu.

Dorock XL Kadıköy'de "yol şarkıları" diye isimlendirdiği bestelerden oluşan "Sonsuz" albümünün lansman konserinde sahne alan Özgür Teraman, albümünde bulunan Köprü, Ayrılık ve Fesleğen gibi parçalarını söyleyerek, canlı sahne performansı sergiledi.

Gökhan Türkmen ve Mine Çayıroğlu'nun da katıldığı gecede konuşan Teraman, "Uzun zaman sonra yeniden sahne alıyorum ve çok heyecanlıyım. Bu albümde bana destek olan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Gerçekten benim için özel bir gece oldu" dedi.

Albümdeki bütün şarkıların bestelerini kendisinin yaptığını ifade eden Teraman, Rüya isimli parça hariç bütün sözlerin de sahibi olduğunu ifade etti.

Teraman'ın 7 şarkı ve bir versiyondan oluşan "Sonsuz" albümünün aranjörlüğünü İlkay Özboyar yaparken, albüm GTR Müzik imzasını taşıyor.

AA - Son Dakika Haberleri

Kadıköy, Kültür Sanat, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title