On Numara ile Geliyor!

On Numara ile Geliyor!

'Çılgın Dershane'nin Oyuncuları Komedyen Okan Karacan ile Manken Seçkin Piriler, '10 Numara' Adını Verdikleri Şov İçin Bir Araya Geldi.

On Numara ile Geliyor!

'ÇILGIN DERSHANE'NİN OYUNCULARI KOMEDYEN OKAN KARACAN İLE MANKEN SEÇKİN PİRİLER, '10 NUMARA' ADINI VERDİKLERİ ŞOV İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

Açılış, bayii toplantısı ve tanıtımlara katılacak ikili, iddialı olduklarını söyledi. Projeyle ilgili konuşan Okan Karacan, 'Seçkin Piriler ile uzun yıllardır çalışıyoruz.

Geçen yıl gişe rekorlarına imza atan 'Çılgın Dersane' filmiyle 45 gün boyunca aynı setteydik. Çok keyif aldık. Ekip olarak unutulmaz günler yaşadık. İstanbul'a döndüğümüzde ise 20 yılın öncesi Mehmet Ali Erbil ile Çiğdem Tunç ikilisinin yaptığını günümüze uyarlayan bir proje hazırlamaya karar verdik.

Adını da '10 Numara' koyduk. Şovun içinde fıkralar, atışmalar, konuklara bulaşmalar, şarkı, türkü, dans yani kısacası her şey var' dedi. Seçkin Piriler ise, 'Bu projede yer almam, mankenliği bıraktığım anlamına gelmiyor. Değişik işler yapmak, sunuculuk yönümü geliştirmek, oyunculuğumu sergilemek istedim' diye konuştu.