Niğdeli Vekilden Başsağlığı Mesajı

Niğdeli Vekilden Başsağlığı Mesajı

AK Parti Niğde milletvekili Alparslan Kavaklıoğlu 25 askeri şehit olması nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

06.09.2012 19:00 | Son Güncelleme: 06.09.2012 19:04
Niğdeli Vekilden Başsağlığı Mesajı

AK Parti Niğde milletvekili Alparslan Kavaklıoğlu ve AK Parti Niğde İl Başkanı Ahmet Özmen, Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana patlamada 25 askeri şehit olması nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, mesajında, Afyonkarahisar'daki Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığına bağlı Mühimmat Depo Komutanlığı'nda meydana gelen patlama sonucunda, 25 askeri personelin şehit olmasından ve 4 askerin yaralanmasından dolayı derin üzüntü içinde olduğunu kaydetti.

Şehitlerin ardından gelen bu haberle, acılarının katladığını ifade eden Kavaklıoğlu, şunları kaydetti:

"Bu tür keder verici olayların nedeninin en kısa zamanda aydınlatılacağına ve tekrar etmemesi için gerekli tedbirlerin alınacağına inancım tamdır. Elim olay sonucu hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve meslektaşlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağolsun"

AK Parti Niğde İl Başkanı Ahmet Özmen ise mesajında, "Bu üzücü kazanın hükümetimiz ve Genelkurmay Başkanlığımız tarafından ayrıntılı bir şekilde inceleneceğinden ve bir daha böyle bir kazananın gerçekleşmemesi için her türlü tedbirin alınacağından şüphemiz yoktur. Kazada, şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet, aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk milletine baş sağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title