Muhtarın Oğlunun Düğününde Dolarlar Havada Uçuştu

Muhtarın Oğlunun Düğününde Dolarlar Havada Uçuştu

Hatay'ın İskenderun İlçesinde Mahalle Sakinlerine Mezar Yeri Bağışlayacağını Vaat Ederek Muhtar Seçilen Rasim Yaşar'ın Oğlunun Düğününde Dolarlar Havada Uçuştu.

Muhtarın Oğlunun Düğününde Dolarlar Havada Uçuştu

Hatay'ın İskenderun ilçesinde mahalle sakinlerine mezar yeri bağışlayacağını vaat ederek muhtar seçilen Rasim Yaşar'ın oğlunun düğününde dolarlar havada uçuştu.

Konarlı Mahallesi Muhtarı Rasim Yaşar'ın oğlu Metin Yaşar, Ağlamış ailesinin kızı Esra ile görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Toyotaplaza Düğün Salonu'nda yapılan düğün törenine AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Soydan çevre belde belediye başkanları, aile dostları ile yaklaşık bin 500 kişi katıldı.

Davetliler, düğünde oynayan gelin ve damat ile muhtar Rasim Yaşar ve eşi Fevziye Yaşar'ın üzerine yüzlerce dolar ve avro savurdu. Ayrıca geline yaklaşık 1,5 kilogram altın takıldı. Yerel sanatçı Semirray'ın sahne aldığı düğünde çocuklar paraları toplamak için birbirleriyle yarıştı.

Muhtar Rasim Yaşar, oğlunun düğününe katılarak kendilerini yalnız bırakmayan yakınlarına ve davetlilere teşekkür ederek, "Eşimiz dostumuz bizi yalnız bırakmadılar sizin de gördüğünüz gibi büyük bir ilgi var. Kısmetse bu sefer belediye başkanlığına aday olacağız" dedi.

(AS-AB-AB-Y)

25.03.2007 11:30 TSİ

Kaynak: İHA