Marketteki Çay Hırsızı Kamerada

Marketteki Çay Hırsızı Kamerada

- Market'teki çay hırsızı kameradaİSTANBUL - Beylikdüzü'nde bir markete müşteri kılığından gelen hırsızlık şüphelisi, alışveriş sepetine ve koltuğunun altına aldığı çaylarla birlikte kaçtı.

- Market'teki çay hırsızı kamerada

İSTANBUL - Beylikdüzü'nde bir markete müşteri kılığından gelen hırsızlık şüphelisi, alışveriş sepetine ve koltuğunun altına aldığı çaylarla birlikte kaçtı. Yaşanan anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Yakuplu Mahallesi'nde bulunan bir markette yaşandı. Hırsızlık şüphelisi bir adam, elindeki alışveriş sepeti ile çayların bulunduğu reyona doğru yöneldi. Etrafında gördüğü insanlara da aldırış etmeyen şüpheli, piyasa değeri yaklaşık 40 lira olan çay paketlerini sepete doldurmaya başladı. İlk başta normal bir müşteri gibi görülen şüpheli sepet dolduktan sonra da 2 paket çayı da koltuğunun altına koyarak marketten ayrıldı. Yaşanan anları fark eden market çalışanları durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, yaşanan hırsızlık olayı sonrası şüpheliyi arama çalışması başlattı.
Hırsızlık anı güvenlik kamerasında
Yaşanan anlar ise marketin kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, şüphelinin çayların bulunduğu bölüme gelip sepete paketleri koyması ve olay yerinden ayrılması görülüyor.