Haberler

Oyuncu Olgun Şimşek Açıklaması

Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelen oyuncu Olgun Şimşek, hayatta başarılı olmak için disiplinli çalışmak gerektiğini söyledi.

Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelen oyuncu Olgun Şimşek, hayatta başarılı olmak için disiplinli çalışmak gerektiğini söyledi. Yirmi yıldır oyunculuk yaptığını belirten Şimşek, "Televizyon dizileri kötü örnek oluyor" diyenlere katılmadığını vurgulayarak, "Toplum neyse dizisi de meclisi de medyası da odur" dedi.

Uludağ Üniversitesi'nin, Nilüfer Belediyesi ve Bursa Gazeteciler Cemiyeti'yle ortaklaşa düzenlediği 'Yüz Yüze Söyleşiler' isimli organizasyon dahilinde Uludağ Üniversitesi Rektörlük A Salonu'nda öğrencilerle buluşan Olgun Şimşek, 'Yalan Dünya'daki Selahattin'in komik değil, gerçek olduğunu söyledi. Selahattin'in Türkiye'de yaygın erkek tipini yansıttığı için izleyici tarafından çok sevildiğini savunan Şimşek, Selahattin'in eşini aldatmasının dahi sevimli bulunmasını, herkesin yaşamak isteyip de yaşayamadığı evrensel hisleri cesurca ortaya koymasına bağladı.

İçindeki ilkel duyguları kontrol edebilen insanın medeni insan olduğunu savunan Olgun Şimşek, "Hepimizin içinde bu ilkel duygulardan vardır. Bizim görevimiz bu duyguları iyisiyle kötüsüyle göstermektir" şeklinde konuştu.

Dizilerin toplumu bozduğu yönündeki yorumlara karşı çıkan Şimşek, "Koskoca bir toplum dizilerle genel karakterini bozacaksa burada toplumun eğilimleri tartışılmalıdır" dedi.

Televizyonların izleyiciye kötü örnek olduğunu kabul etmediğini ifade eden Şimşek, "Her toplum kendi medyasını, meclisini ve televizyonunu kendi oluşturur. Toplum neyse dizisi de odur. 'Diziler toplumu bozuyor' demek seyircinin bahanesi. Bir dizi ile bir toplum bozuluyorsa o toplum bozulmaya yer arıyor demektir. Seyretmekle bozuluyorsa seyretme o zaman o diziyi" diye konuştu. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Uludağ Üniversitesi Olgun Şimşek Magazin Haberler

Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Hacer, eski sevgilisi tarafından 120 bıçak darbesiyle öldürüldü

Bakmadan Geçme

Eylem Tok ve oğlu yakalandı mı, nasıl yakalandı? Eylem Tok ve oğlu olayı ne, suçu nedir? Yurt dışı harç pulu ne kadar 2024? #9992 Yurt dışı çıkış harcına zam mı geldi? TV YAYIN AKIŞI 16 HAZİRAN: Bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler ve programlar var? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Bayram tatilinde bankalar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası bankalar kapalı mı? Bayram tatilinde noterler açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası noterler kapalı mı? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu? Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak?
Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title