Haberler

  En iyi podcast önerileri

  Güncelleme:

  JÜRİEda Demir / 'daire' YouTube kanalının kurucusuElçin Yahşi / Hürriyet TV yazarıHakan Bıçakçı / YazarKanat Atkaya / GazeteciÖykü Karayel / OyuncuSelçuk Şirin / Öğretim üyesi, araştırmacı1-90'ların müziğİ bize neler anlatıyor?

  JÜRİ

  Eda Demir / 'daire' YouTube kanalının kurucusu

  Elçin Yahşi / Hürriyet TV yazarı

  Hakan Bıçakçı / Yazar

  Kanat Atkaya / Gazeteci

  Öykü Karayel / Oyuncu

  Selçuk Şirin / Öğretim üyesi, araştırmacı

  1-90'ların müziğİ bize neler anlatıyor?

  Yine Yeni Yeniden 90'lar

  Sezgin İnceel ve İlker Hepkaner'in hazırladığı 'Yine Yeni Yeniden 90'lar' herkesin tebessümle hatırladığı 90'lar Türk pop müziğine kültürel çalışmalar ve müzik alanından bakıyor. Elçin Yahşi "Kuir ve feminist akademisyenler bu dönemde neleri görüyor, neleri hatırlıyor, neleri eleştiriyor, her hafta bunlar konuşuluyor" diyor.

  2-Kahkaha garantili

  KALT'ın Podcast'iOzan Akyol, Erman Çağlar ve kimi zaman da Hasan İnceler her hafta zihinlerinden geçenleri paylaşıyor. Bu keyifli sohbet kahkaha garantili.

  Hakan Bıçakcı "Son zamanlarda en çok güldüğüm şey bu sanırım. Her bölümünü tavsiye ederim" diyor.

  3-Ünlülere soruyor

  Nasıl gidiyor karantina?

  Mirgün Cabas ünlü isimlere karantina günlerini nasıl geçirdiklerini soruyor. Farklı alanlardan birçok isim evde neler yaptıklarını anlatıyor. Şimdiye kadar Erdil Yaşaroğlu, Can Kozanoğlu, Mert Fırat, Vedat Milor ve Ceyl'an Ertem gibi isimler konuk oldu.

  4-ÖNERİLER VERİYOR

  Film koması

  Melikşah Altuntaş'ın hazırlayıp sunduğu bu seri iyi bir film izlemek isteyenler için listeler veriyor. Kanat Atkaya'nın önerdiği bu podcast, sinema dünyasının kanayan yaraları ve ilginç olaylarını mercek altına alan dosyalarla sizi film komasına hazırlıyor.

  5-USTASINDAN DİNLEYİN

  Nasıl olunur?

  Nilay Örnek, 'Nasıl Olunur?'da mesleğinde usta isimlerle o işin püf noktalarını konuşuyor. Selçuk Şirin "Her listede olması gereken bir podcast klasiği. İşinde usta insanların bilinmeyen hikayelerini dinlemek çok keyifli" diyor.

  6-Oyuna siz de katılın

  PodcastIa Maceraları

  Can Bonomo, Can Sungur, Can Temiz ve Bengi Apak ortaklığı... 'Dungeons and Dragons' adlı rol yapma oyununu kendi yarattıkları efsane karakterleriyle oynuyorlar. Öykü Karayel: "Orta Dünya'da geçen, absürt bir radyo oyunu dinliyormuşsunuz gibi..."

  7-Teknolojiye dair

  Ha Geldi, Ha Gelecek!

  Aykut İbrişim'in hazırladığı, teknolojinin insan hayatını ve geleceğini nasıl etkilediğini anlatan yayın... Programda sanal gerçeklik, yapay zeka ve haber ekonomisi hakkında bilgiler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

  8-Finans 101

  Lumost

  Güncel strateji ve finans gelişmelerine odaklanan bu podcast serisini Mümtaz Demirci hazırlıyor. Konular, iktisadi bilgisi olmayanların bile rahatlıkla anlayacağı şekilde işleniyor. Son bölümlerde salgının etkilediği endüstrileri dinleyebilirsiniz.

  9-Gündemi takip edin

  Yeni Haller

  Özgür Mumcu ve Eray Özer'in hazırlayıp sunduğu bu podcast serisinin her bölümünde ayrı bir mesele ele alınıyor. 'Yeni Haller'; sanattan bilime, güncel haberlerden siyasi gelişmelere kadar birçok başlığa odaklanıyor. Gündemi takip etme fırsatı.

  10-Kendinizi keşfedin

  Psikolog Beyhan Budak

  Psikolog Beyhan Budak'ın kendi adını taşıyan podcast serisi YouTube hesabındaki videoların ses kayıtlarını içeriyor. Dinlerken kendinizi keşfedip kendinizle yüzleşebileceğiniz konulara yer veriyor.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Hürriyet Haberler

  Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

  Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

  Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

  Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

  Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

  Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title