Kura Çekimi - UEFA Uluslar Ligi hangi kanalda? Saat kaçta? - Haberler
Haberi Paylaş

Kura Çekimi - UEFA Uluslar Ligi hangi kanalda? Saat kaçta?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Kura Çekimi - UEFA Uluslar Ligi hangi kanalda? Saat kaçta?

3 Aralık 2020 Perşembe bugün maç var mı? Bugün hangi maçlar var?' Kura Çekimi - UEFA Uluslar Ligi hangi kanalda? Saat kaçta? şeklinde aramaya başladı! 3 Aralık 2020 Perşembe beINSPORTS, S Sport, Tivibu'da hangi maçlar var? Maç takvimi ve maç yayınlarının canlı yayın tv kanal bilgileri haberimizde…

Kura Çekimi Uefa Uluslar Ligi, 03 12 2020 günü, UEFA.tv kanalından yayınlanacak. Başlama saati 19:30 Etkinliği/Programı izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz

UEFA Uluslar Ligi: 19:30 - 3 Aralık 2020 Kanal Web'den canlı İzleyebilirsiniz.

03.12.2020 BUGÜN

  • 01:00
  • 1-Botafogo SP - Juventude
  • 2-Brezilya Serie B
  • 3-Bilyoner TV

01:00

  • Şampiyonlar Ligi Maç Sonu
  • Futbol Programı
  • Bein Sports 1

01:15

Nacional - Indep. Valle

Copa Libertadores

Bilyoner TV

01:15

Palmeiras - Delfin Sc

Copa Libertadores

S Sport Plus S Sport Bilyoner TV

01:15

Lanus - Bolivar

Copa Sudamericana

Bilyoner TV

03:30

Fortaleza - Corinthians

Brezilya Serie A

Bilyoner TV

03:30

America Mineiro - Cruzeiro

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

03:30

Internacional - Boca Juniors

Copa Libertadores

S Sport Plus S Sport Bilyoner TV

03:30

Wilstermann - Libertad

Copa Libertadores

Bilyoner TV

03:30

Huancayo - Coquimbo Unido

Copa Sudamericana

Bilyoner TV

03:30

Independiente DV - Fenix

Copa Sudamericana

Bilyoner TV

06:05

Guadalajara - Leon

Meksika Premier Ligi - Clausura

Bilyoner TV

07:00

Sabah Sporu

Spor Programı

A Spor

07:00

Sabah Haberler i

Spor Programı

beIN Sports Haber

07:30

Shenzhen - Beijing

Çin CBA Basketbol Ligi

Bilyoner TV

07:30

Zhejiang Guangsha - Fujian

Çin CBA Basketbol Ligi

Bilyoner TV

09:00
  • Sabah Haber Bülteni
  • Spor Programı
  • TRT Spor 2

09:15

  • Bundesliga
  • Futbol Programı
  • TRT Spor HD

10:00

UEFA Şampiyonlar Ligi

Futbol Programı

Bein Sports 1

10:00

Günaydın Galatasaray

Spor Programı

GS TV

10:00

Sabah Spor Bülteni

Spor Programı

TRT Spor HD

10:45

Hız Dünyası

Motor Sporları Programı

A Spor

11:00

  • Spor Manşet
  • Spor Programı
  • TRT Spor HD

11:00

Spor Medyası

Spor Programı

A Spor

11:30

Fenerbahçe

Antrenman

beIN Sports Haber

11:30

Yakın Takip

Futbol Programı

FB TV

12:00

Spor Ajansı

Spor Programı

A Spor

12:00

Öğle Haberler i

Spor Programı

beIN Sports Haber

12:00

Öğlen Haber Bülteni

Spor Programı

TRT Spor 2

12:00

  • Ne Var Ne Yok
  • Spor Programı
  • Play Spor

12:30

İngiltere Premier Lig

Maç Özetleri

TRT Spor HD

13:00

Sakaryaspor - Elazığspor

TFF 2. Lig

Yayın Yok

13:00

Öğlen Spor Bülteni

Spor Programı

TRT Spor HD

13:00

Yeşilyurt - Karayolları

TVF Sultanlar Ligi

TRT Spor 2

13:00

24 Erzincanspor - Kocaelispor

TFF 2. Lig

Yayın Yok

13:00

Shanghai Shenhua - Ulsan Hyundai

AFC Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV

13:00

Perth Glory - Tokyo

AFC Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV

13:45

Süper Lig

Goller

TRT Spor HD

13:55

TFF 1. Lig

Maç Özetleri

TRT Spor HD

14:00

  • R.Phogat - J.Torres
  • One Championship Dövüş Serisi
  • One Championship Youtube

14:00

Günün Ortası

Spor Programı

GS TV

14:00

Spor Stüdyosu

Spor Programı

TRT Spor HD

14:00

Gün Ortası

Spor Programı

A Spor

14:30

A.Aliakbari - I.Abasov

One Championship Dövüş Serisi

One Championship Youtube

14:35

Shanxi Zhongyu - Guangdong

Çin CBA Basketbol Ligi

Bilyoner TV

15:00

Sichuan - Shanghai

Çin CBA Basketbol Ligi

Bilyoner TV

15:00

K.Akhmetov - D.Kingad

One Championship Dövüş Serisi

One Championship Youtube

15:00

Tabor Sezana - NK Celje

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Spor Gündemi

Spor Programı

A Spor

15:00

Ekonomi Haberler i

Spor Programı

beIN Sports Haber

15:20

  • Finlandiya
  • Biatlon Dünya Kupası
  • Eurosport

15:30

M.Grigorian - I.Kondratev

One Championship Dövüş Serisi

One Championship Youtube

15:45

11.Gün

Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası

Eurosport 2

15:45

Sporun Not Defteri

Spor Programı

NTV

16:00

Beijing Guoan - Chiangrai

AFC Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV

16:00

Melbourne Victory - FC Seoul

AFC Şampiyonlar Ligi

Bilyoner TV

16:00

Gündem Futbol

Futbol Programı

TRT Spor HD

16:00

Dünyadan Haberler

Spor Programı

beIN Sports Haber

16:00

K.Matsushima - G.Tonon

One Championship Dövüş Serisi

One Championship Youtube

16:30

R.Kryklia - Murat Aygun

One Championship Dövüş Serisi

One Championship Youtube

17:00

beIN Manşet

Futbol Programı

beIN Sports Haber Bein Sports 1

17:00

  • Spor 360
  • Spor Programı
  • Sportstv

17:00

Tam Saha Anadolu

Futbol Programı

A Spor

17:00

Arka Gdynia - Fenerbahçe

Euroleague Kadınlar

FB TV FIBA TV

18:00

Süper Spor

Spor Programı

Sportstv

18:00

Spor Merkezi

Spor Programı

TRT Spor HD

18:00

Ana Haber

Spor Programı

A Spor

18:20

Finlandiya 2.Yayın

Biatlon Dünya Kupası

Eurosport

18:30

PTT - Sultan Spor

TVF Kadınlar 2. Lig

TVF Voleybol TV Youtube

18:45

O. Ljubljana - Maribor

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:45

Sosyal Medya Günlüğü

Spor Programı

FB TV

19:00

Futbolun Şehirleri

Futbol Programı

Bein Sports 2

19:00

Taraftar

Futbol Programı

Bein Sports 2

19:00

Famila Schio - TTT Riga

Euroleague Kadınlar

FIBA TV

19:00

Maardu - Kuressaare

Estonya Premium Liga

Bilyoner TV

19:00

KAS Eupen - Mechelen

Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:05

GS TV Ana Haber

Spor Programı

GS TV

19:07

FB TV Ana Haber

Spor Programı

FB TV

19:15

Euroleague Maç Önü

Basketbol Programı

beIN Sports Haber

19:30

Kura Çekimi

UEFA Uluslar Ligi

UEFA.tv

19:30

Euroleague Özel

Basketbol Programı

FB TV

20:00

Maç Havası

Basketbol Programı

FB TV

20:00

Fileden

Voleybol Programı

GS TV

20:00

Akşam Haber Bülteni

Spor Programı

TRT Spor 2

20:00

Spor Akşamı

Spor Programı

TRT Spor HD

20:00

Avrupa Ligi Maç Önü

Futbol Programı

Bein Sports 1

20:00

Romanya - Almanya

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

20:00

Jerv - Grorud

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

20:00

Zenit Basket - Fenerbahçe Beko

THY Euroleague

beIN Sports Haber

20:00

CSKA Moskova - Olympiakos

THY Euroleague

Bein Sports 3

20:00

USK Prague - ASVEL Lyon

Euroleague Kadınlar

FIBA TV

20:00

Basket Landes - Bourges Basket

Euroleague Kadınlar

FIBA TV

20:15

Rusya - İspanya

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

20:30

Venezia - JL Bourg

Eurocup

S Sport 2 S Sport Plus

20:45

HC Meshkov Brest - Elverum

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

20:45

Motor - Celje

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

20:45

SG Flensburg - Szeged

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

20:55

Karabağ - M.Tel Aviv

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect CBC Sport

20:55

Sivasspor - Villarreal

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports 1

20:55

Lille - Sparta Prag

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports 2

20:55

LASK - Tottenham

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports Max 2

20:55

Kızılyıldız - Hoffenheim

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

20:55

Zory Luhansk - Leicester City

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports Max 1

20:55

KAA Gent - Slovan Liberec

UEFA Avrupa Ligi

Yayın Yok

20:55

CSKA Moskova - Wolfsberg

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

20:55

Antwerp - Ludogorets

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

20:55

AEK Athens - Braga

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

20:55

AC Milan - Celtic

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports 4

20:55

Feyenoord - Dinamo Zagreb

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

21:00

Tenerife - Sabadell

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

21:00

Top Bizde

Futbol Programı

A Spor

21:00

Başlama Vuruşu

Futbol Programı

TRT Spor HD

21:00

Real Oviedo - Alcorcon

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

21:00

Almeria - Mallorca

İspanya La Liga 2

La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

21:00

Telekom Bonn - Hamburg Towers

Almanya Basketbol Bundesliga

Bilyoner TV

21:30

Sarayın Yıldızları

Spor Programı

GS TV

21:45

11.Gün Akşam

Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası

Eurosport

22:00

Uni Girona - Ekaterinburg

Euroleague Kadınlar

FIBA TV

22:00

Euroleague Özel Maç Sonu

Basketbol Programı

FB TV

22:00

Euroleague Maç Sonu

Basketbol Programı

beIN Sports Haber

22:05

Maccabi Fox - Kızılyıldız

THY Euroleague

Bein Sports 3

22:30

İsveç - Çekya

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

22:30

Norveç - Polonya

Hentbol Kadınlar Avrupa Şampiyonası

EHF TV

22:45

Olimpia Milano - Panathinaikos

THY Euroleague

Bein Sports 4

23:00

Valencia Basket - Alba Berlin

THY Euroleague

Bein Sports beIN Connect

23:00

Rangers - Standard Liege

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

23:00

Gün Sonu

Spor Programı

beIN Sports Haber

23:00

Dünyanın Sporu

Spor Programı

GS TV

23:00

Avrupa Ligi Maç Sonu

Futbol Programı

Bein Sports 1

23:00

Son Sayfa

Futbol Programı

A Spor

23:00

Slavia Prag - Hapoel Beer Sheva

UEFA Avrupa Ligi

Yayın Yok

23:00

Real Sociedad - Rijeka

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

23:00

Omonia - PAOK

UEFA Avrupa Ligi

Yayın Yok

23:00

Arsenal - Rapid Wien

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports Max 1

23:00

Nice - B.Leverkusen

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

23:00

Molde - Dundalk

UEFA Avrupa Ligi

Yayın Yok

23:00

Granada - PSV

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

23:00

Cluj - CSKA Sofya

UEFA Avrupa Ligi

Yayın Yok

23:00

Benfica - Lech Poznan

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports beIN Connect

23:00

AZ Alkmaar - Napoli

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports 2 CBC Sport

23:00

AS Roma - Young Boys

UEFA Avrupa Ligi

Bein Sports Max 2

23:05

İleri Üçlü

Futbol Programı

TRT Spor HD

23:30

Sporting Gijon - Albacete

İspanya La Liga 2

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title