Haberler

Konyaaltı Belediyesi'nden Resim Yarışması

Konyaaltı Belediyesi 'Yaşamın İçinden Kadın' konulu resim yarışması düzenliyor.8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenecek resim yarışmasına isteyen herkesin katılabileceğini bildiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Toplum"...

Konyaaltı Belediyesi 'Yaşamın İçinden Kadın' konulu resim yarışması düzenliyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenecek resim yarışmasına isteyen herkesin katılabileceğini bildiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Toplum içinde pek çok rol üstlenen kadınlarımızın yaşam içindeki önemini vurgulamak için 'Yaşamın İçinden Kadın' konulu resim yarışması düzenliyoruz. 8 Mart Perşembe günü düzenlenecek törenle sonuçların açıklanacağı yarışmaya katılmak isteyenler, anlatım biçimine uygun her türlü teknik ve malzemeyi kullanabilecekler" dedi.

Her sanatçının yarışmaya daha önce sergilenmemiş bir eseriyle katılabileceğini hatırlatan Başkan Böcek, eserlerin 1–5 Mart tarihleri arasında Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne teslim edilebileceğini söyledi.

Başkan Böcek, yarışmaya katılmak isteyen sanatçıların detaylı bilgileri www.konyaalti.bel.tr adresinden ulaşabileceklerini de ifade etti. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Muhittin Böcek Konyaaltı Yerel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title