Kayseri-Bakan Günay'dan Mhp'ye Gönderme:Birilerinin Nara Attığı Yerde Biz Temel Attık

Kayseri-Bakan Günay'dan Mhp'ye Gönderme:Birilerinin Nara Attığı Yerde Biz Temel Attık

Erciyes Master Planı Kapsamında 16 Tesinin Temel Atma Törenine Katılmak İçin Eşi Gülten Günay'la Birlikte Kayseri'ye Gelen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, MHP'nin Erciyes Tekir Yaylası'nda Düzenlediği 'zafer Kurultayı'na Gönderme Yaparak "birilerinin Nara Attığı Yerde Biz Temel Attık" Dedi.

Kayseri-Bakan Günay'dan Mhp'ye Gönderme:Birilerinin Nara Attığı Yerde Biz Temel Attık
27.06.2010 21:35 | Son Güncelleme: 27.06.2010 21:35

ERCİYES Master planı kapsamında 16 tesinin temel atma törenine katılmak için eşi Gülten Günay'la birlikte Kayseri'ye gelen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, MHP'nin Erciyes Tekir Yaylası'nda düzenlediği 'Zafer Kurultayı'na gönderme yaparak "Birilerinin nara attığı yerde biz temel attık" dedi.

Erciyes Dağı'ndaki temel atma töreninin ardından Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'la birlikte Kültür Bakanlığının katılylarıyla evleri ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca yürütülen Sağlıklaştırma Uygulamaları Projesi kapsamındaTalas ilçesi Kiçiköy Ali Saitpaşa sokağı ve camisiyle Okutan Konağı ve Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü İsmail Hakkı Güngör Kamp Eğitim Merkezi'ni gezerek, bazı evleri ziyaret etti, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'ın tarhi mekanlarla ilgili bilgi aldı. Bakan Günay, temel atma töreni ve incelemenin ardından gazetecilere değerlendirmede bulunan Bakan Günay, katıldığı Erciyes master planı temel atma töreniyle ilgili, 2 yıl öncesine kadar Erciyes Tekir Yaylası'nda 'Zafer Kurultay'ı düzenleyen MHP'ye göndermede bulunarak "Oraya ne diyordunuz? Tekir Yaylası değil mi? Birilerinin nara attığı yerde biz temel attık" diyerek güldü. Bakan Günay, Talas ilçesindeki Vali Konağı'nda bir süre dinlendikten sonra Novotel ve İbis Oteli'in açılış törenine katıldı.

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Kayseri-Bakan Günay'dan Mhp'ye Gönderme:Birilerinin Nara Attığı Yerde Biz Temel Attık - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 05:24:57. #1.15#
title