İstanbul: Turkcell Süper Ligi'nde 10, 11, 12 ve 13. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu

Turkcell Süper Ligi'nde 10, 11, 12 ve 13. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu.

İstanbul: Turkcell Süper Ligi'nde 10, 11, 12 ve 13. Hafta Maçlarının Programı Belli Oldu

Turkcell Süper Ligi'nde 10, 11, 12 ve 13. hafta maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamaya göre, Turkcell Süper Ligi'nde 10, 11, 12 ve 13. hafta maçlarının programı şöyle:

10. Hafta:

20 Ekim Cuma

20.30 Sivasspor-Vestel Manisaspor 4 Eylül

20.30 Gençlerbirliği-Trabzonspor Ankara 19 Mayıs

21 Ekim Cumartesi

15.00 Bursaspor-Ankaraspor Bursa Atatürk

15.00 Sakaryaspor-Denizlispor Adapazarı Atatürk

20.30 Kayseri Erciyesspor-Galatasaray Büyükşehir Belediyesi Atatürk

22 Ekim Pazar

15.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş Rize Atatürk

15.00 Antalyaspor-Gaziantepspor Antalya Atatürk

15.00 Ankaragücü-Konyaspor Ankara 19 Mayıs

20.30 Fenerbahçe-Kayserispor Fennerbahçe Şükrü Saracoğlu

11. Hafta:

28 Ekim Cumartesi

14.30 Denizlispor-Antalyaspor Denizli Atatürk

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği Ali Sami Yen

29 Ekim Pazar

14.30 Konyaspor-Ankaraspor Konya Atatürk

14.30 Gaziantepspor-Sivasspor Kamil Ocak

14.30 Kayserispor-Bursaspor Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.30 Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor Ankara 19 Mayıs

16.00 Beşiktaş-Sakaryaspor BJK İnönü

19.00 Vestel Manisaspor-Fenerbahçe Manisa 19 Mayıs

30 Ekim Pazartesi

20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor Hüseyin Avni Aker

12. Hafta:

3 Kasım Cuma

20.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu

4 Kasım Cumartesi

14.00 Ankaraspor-Kayserispor Ankara 19 Mayıs

14.00 Sivasspor-Denizlispor 4 Eylül

19.00 Sakaryaspor-Trabzonspor Adapazarı Atatürk

5 Kasım Pazar

14.00 Gençlerbirliği-Ankaragücü Ankara 19 Mayıs

14.00 Bursaspor-Vestel Manisaspor Bursa Atatürk

14.00 Kayseri Erciyesspor-Konyaspor Büyükşehir Belediyesi Atatürk

16.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray Rize Atatürk

19.00 Antalyaspor-Beşiktaş Antalya Atatürk

13. Hafta:

10 Kasım Cuma

20.00 Denizlispor-Fenerbahçe Denizli Atatürk

11 Kasım Cumartesi

19.00 Beşiktaş-Sivasspor BJK İnönü

12 Kasım Pazar

14.00 Vestel Manisaspor-Ankaraspor Manisa 19 Mayıs

14.00 Gaziantepspor-Bursaspor Kamil Ocak

14.00 Konyaspor-Kayserispor Konya Atatürk

14.00 Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği Büyükşehir Belediyesi Atatürk

14.00 Ankaragücü-Çaykur Rizespor Ankara 19 Mayıs

16.00 Trabzonspor-Antalyaspor Hüseyin Avni Aker

19.00 Galatasaray-Sakaryaspor Ali Sami Yen