İstanbul: Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, Aras Cargo ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, 2006-2007 Basketbol Sezonu İçin Aras Cargo ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı.

İstanbul: Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, Aras Cargo ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı, 2006-2007 basketbol sezonu için Aras Cargo ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen ve Fenerbahçeli yöneticiler, bayan basketbol takımı teknik heyeti ve oyuncular, Aras Holding yöneticileri ve Basketbol Federasyonu yetkililerinin yer aldığı toplantıda, Aras Cargo'nun, Sarı-lacivertli ekibin ana sponsoru olduğu medyaya açıklandı.

Aras Holding CEO'su Enis Karslıoğlu, toplantıda yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'na ilk desteklerini 2003-2004 sezonunda verdiklerini, 2004-2005 ve 2005-2006 sezonlarında da erkek takımına sponsor olduklarını hatırlatarak, "Kulüp takımlarımız, artık sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da kendilerine hedefler koymaya başladı. Fenerbahçe'ye olan katkımızdan dolayı gurur duyuyoruz. Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'ndan Türkiye şampiyonluğu istiyoruz, Avrupa'da final istiyoruz. Başkanımız Aziz Yıldırım, bize hangi şube için görev verirse biz, o şube için görevdeyiz. Bu sene bayan basketbol takımı için görevlendirildik. Geçen sene erkek takımına sponsor olmuştuk. Ondan önceki sene yine bayan basket takımına sponsor olduk, 4 kupa almışlardı. Bu sene için de aynı başarıyı bekliyoruz" diye konuştu.

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ise, Aras Cargo'nun desteğiyle takımlarının daha da güçleneceğini, gerek Türkiye'de, gerekse Avrupa'da başarılı sonuçlara imza atacaklarını söyledi.

Vedat Olcay, konuşmasının ardından Aras Holding CEO'su Karslıoğlu'na, desteklerinden dolayı plaket verirken, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'nın kaptanı Nalan da bütün oyuncuların imzasının bulunduğu formayı, Enis Karslıoğlu'na hediye etti.

Öte yandan, toplantının ardından Aras Holding tarafından iftar yemeği verildi.

Kaynak: İHA