Index Grup Çalışanları Yeşil Sahada!

Index Grup Çalışanları Yeşil Sahada!

Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri grubu Index, şirket içi anket sonuçlarından çıkan talepler doğrultusunda, kurum içi motivasyonu ve iletişimi artırmak amacıyla çalışanlarına yönelik uzun soluklu bir futbol turnuvası düzenledi.

Index Grup Çalışanları Yeşil Sahada!

Üç Büyükler'i temsil eden farklı takımlarla sahaya çıkan Index'li futbol severler, zorlu bir maraton sonunda Beyaz Aslanlar takımını Index Grup Futbol Turnuvası şampiyonluğuna taşıdı.

Kurumsal sürdürülebilirliğin sadece ekonomik yarar sağlamakla değil, aynı zamanda çevreye ve topluma değer katmakla gerçekleşeceğine inanan Index Grup, grup şirketlerinden Artım Bilişim'in iş ortağı olan Oracle şirketinin sponsorluğunda uzun soluklu bir futbol maratonuna imza attı.

"Kurum içinde hangi etkinlikte rol almak istersiniz?" sorusuna ağırlıklı olarak "futbol turnuvası" yanıtını alan Index Grup, çalışanlar arasında yapılan anket sonuçlarını dikkate alarak Index Grup Futbol Turnuvası'nı başlatmaya karar verdi.

Toplam sekiz takımın katıldığı turnuvada dört takım Galatasaray'ı, iki takım Fenerbahçe'yi ve diğer iki takım da Beşiktaş'ı temsil etti. Üç Büyükler'e gönül veren Index Grup çalışanları, bu sayede turnuva boyunca kendi takımlarının oyuncusu olarak yeşil sahada kıyasıya mücadele etme fırsatı buldular.

Her Perşembe saat 19.00'da Ayazağa Spor Kulubü Halı Saha Tesisleri'nde lig usulü oynanan 32 grup maçı sonunda turnuvanın şampiyonu, rakibini 6-3 yenen Galatasaray taraftarı Beyaz Aslanlar takımı oldu. Turnuvada ikinciliğe Beşiktaşlı Anadolu Kartalları yerleşirken, üçüncülük madalyası Fenerbahçe'den Sarı Kanaryalar'ın oldu.

Index Grup CEO'su Erol Bilecik, futbol turnuvasıyla ilgili görüşlerini şöyle aktardı: "Kurum içi motivasyonu ve kurum içi iletişimi güçlendirmek amacıyla başlattığımız Index Grup Futbol Turnuvası ile sahalarda devamlı görmek istediğimiz temiz futbol, centilmenlik ve dostluk kavramlarına da dikkat çekmek istedik. Bu turnuva sayesinde iş hayatı ile özel hayat, rekabet hırsı ile takım ruhu arasında sağlam bir köprü kurmak için önemli adımlar attık. Sonsuz özveri ve disiplin ile yeşil sahalarda müthiş bir performans sergileyen oyuncularımızın her birine tekrar teşekkür ediyorum."

Kaynak: Bültenler