Haberi Paylaş
Zeynep Bastık konserleri iptal mi? Zeynep Bastık yılbaşı konseri var mı, ne zaman, iptal mi?

Zeynep Bastık konserleri iptal mi? Zeynep Bastık yılbaşı konseri var mı, ne zaman, iptal mi?

Gündem Haberleri

Yoğun konser takvimiyle son günlerde çok konuşulan Zeynep Bastık, 15 gün önce merdivenlerden kayarak düşmüş ve omurga kemiklerinden iki tanesini kırmıştı. Bu gelişmenin ardından Zeynep Bastık konserleri iptal mi? Zeynep Bastık yılbaşı konseri var mı, ne zaman, iptal mi? Merak ediliyordu.

Zeynep Bastık konseri iptal mi? Yoğun konser takvimiyle son günlerde çok konuşulan Zeynep Bastık, 15 gün önce merdivenlerden kayarak düşmüş ve omurga kemiklerinden iki tanesini kırmıştı. Bu gelişmenin ardından Zeynep Bastık konserleri iptal mi? Zeynep Bastık yılbaşı konseri var mı, ne zaman, iptal mi? Merak ediliyordu. İşte detaylar...

ZEYNEP BASTIK KONSERLERİ İPTAL Mİ?

2 hafta önce evinin merdivenlerinden düşerek omurga kemiklerini kırılan Zeynep Bastık'ın doktoru ocak ayının ortasına kadar sahneye çıkmasına izin vermedi. Sosyal medya hesabından video yayınlayarak üzüntüsünü dile getiren şarkıcının 30 ve 31 Aralık'ta vereceği konserler de iptal oldu.

KONSERLERİ İPTAL OLDU

Sosyal medyasından bir açıklama yapan Zeynep Bastık "Yürüyebiliyorum hareket edebiliyorum fakat sola doğru eğilmek ve bacağımı fazla öne atmak şeyler olmuyor. Sahnedeki performansımı düşününce yapamayacağım gerçeğiyle yüzleştim. 30 Aralık, 31 Aralık ve 6 Ocak konserlerim maalesef iptal oldu. Ocak ayının son iki haftasına kadar konser vermeme izin yok" dedi.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Zeynep Bastık Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title