Haberler

Üç Kız Kardeş 46. bölüm fragmanı izle! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş yeni bölümde ne olacak?

Gündem Haberleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleriyle seyirciyi ekranlara kitliyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Peki, Üç Kız Kardeş yeni bölümde neler olacak? Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı izle!

Üç Kız Kardeş 46. bölüm fragmanı izle! Başrolünde İclal Aydın, Berker Güven ve Özgü Kaya'nın yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Üç Kız Kardeş'in yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin yeni bölüm fragmanını araştırmakta. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanı İZLE! izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor. Peki, Üç Kız Kardeş yeni bölümde neler olacak? Detaylar haberimizde...

Üç Kız Kardeş her hafta Salı günü saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara geliyor.

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan'ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş'ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin'se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölüm fragmanı araştırılıyor.Üç Kız Kardeş dizisinin 46.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizin içinde yer alacaktır.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Üç Kız Kardeş Gündem Haberler

title