Haberi Paylaş

Üç Kız Kardeş 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 25. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Gündem Haberleri

Üç Kız Kardeş 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 25. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Ekranların beğenilen dizisi Üç Kız Kardeş bugün 24. bölümü ile yayınlanacak. Yeni bölümün ardından dizinin 25. bölüm fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Peki, Üç Kız Kardeş 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 25. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? Üç Kız Kardeş son bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Üç Kız Kardeş, Süreç Film imzalı, ilk bölümü 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Eda Teksöz'ün üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. Üç Kız Kardeş 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 25. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Üç Kız Kardeş her hafta Salı günü saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara geliyor.

Dizinin bugünkü 24. bölümünün ardından 25. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Yeni fragman henüz çıkmadı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 24. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Üç Kız Kardeş 24. Bölüm Fragmanı yayında! Mine hastanelik oldu, Somer tutuklandı!

Mine apar topar hastaneye kaldırılır. Somer tutuklanarak sorguya alınır. Kiraz'ın Somer'in kızı olduğunu öğrenen Sadık çılgına döner. Türkan'ı yine zor zamanlar bekliyor.

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!

3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya'dır. Sadık Bey ve Nesrin Hanım'la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar.

Üç Kız Kardeş 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 25. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Üç Kız Kardeş 25 Ekim Salı akşamı yayınlanan 25. bölümde Türkan, Somer'i sıkıştırır ve ihaneti öğrendiğini Somer'in yüzüne vurur.25 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 23. bölümünde neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Türkan, Somer'den boşanacak mı?

Türkan, annesi ve Somer arasında kalınca tercihini Somer'den yana kullanır. Türkan'ın niyeti Mine ile ilgili duyduğu her şeyden ötürü Somer'le yüzleşmektir. Türkan, Somer'i kendi kendine dökülmesi için köşeye sıkıştırır. Somer, Türkan'ın bu hallerini hamileliğine bağlar.

Nihayetinde Türkan ve Somer, Türkan'ın ısrarlarıyla yüzleşir. Somer ve Türkan'ın yokluğunu merak eden Mine, nerede olduklarını araştırır. Mine, bebeği Kiraz'ın sütten kesildikten sonra Somer ve Rüçhan tarafından elinden alınacağını öğrenir. Mine, Rüçhan'a bunu sorar. Rüçhan da onaylayınca Mine bebeği alıp ortadan kaybolur. Rüçhan ve Özer bebeğin peşine düşer.

Yıllar önceki aşkı Sevilay'la karşılaşan Özer, suçluluk duygusuyla oğlu Mustafa ve eski sevgilisi Sevilay'ı barıştırmaya niyetlenir. Özer, Mustafa ve Sevilay'ı bir araya getirir. Sevilay, artık Ayvalık'ta kalmaya karar verir. Özer, belli edemese de bu karara sevinir. Derya, İzmir'deki üniversite hayatına sürprizlerle başlar ve liseden arkadaşı Canan'la yeniden karşılaşır. Okul koridorlarında ilginç bir öğretim üyesiyle tesadüf eseri karşılaşır.

Üç Kız Kardeş her salı akşamı Kanal D'de...

İclal Aydın - Nesrin

Özgü Kaya - Türkan

Almila Ada - Dönüş

Melisa Berberoğlu - Derya

Reha Özcan - Sadık

Berker Güven -

Veda Yurtsever - Rüçhan

Benian Dönmez -

Nazlı Senem Ünal -

Demircan Kaçel - Mesut

Vural Şahanoğlu - Serdar

Hakan Atalay -

Üç Kız Kardeş Kanal D Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title