Haberler

Kaymakamımız Sayın Adem Çelik Bariyer Çalışmalarını İnceledi

Güncelleme:

Kaymakamımız Sayın Adem Çelik Bariyer Çalışmalarını İncelediKaymakam Adem Çelik Beydere Köyü-Eğirdir yolunda gerçekleştirilen bariyer çalışmalarını inceledi.

Kaymakamımız Sayın Adem Çelik Bariyer Çalışmalarını İncelediKaymakam Adem Çelik Beydere Köyü- Eğirdir yolunda gerçekleştirilen bariyer çalışmalarını inceledi. Kaymakam Adem Çelik beraberinde İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Selim Müftüler ile Eğirdir'den Beydere, Bağören ve Barla köylerine ulaşımı sağlayan yolda yaşanabilecek kazaların önüne geçilmesi amacıyla Isparta İl Özel İdaresi tarafından yapılmakta olan 2900 metrelik bariyer yapımı çalışmalarını inceledi. Yaklaşık 1000 metrelik kısmı tamamlanan bariyer çalışmalarının incelemesinin ardından Kaymakam Çelik, "Virajlı ve uçurumların olduğu bu güzergah sürücüler için risk teşkil ediyordu. Yapılan bu çalışma sonrasında vatandaşlarımızın bu yolda daha güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlayacağız. " Dedi.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Adem Çelik Hisarcık Eğirdir Selim Toplum Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title