Haberler

Fidan öğretmen dekolteyi iyice abarttı! Videoya düştüğü not da hayli iddialı

Güncelleme:

KPSS kurumunda öğretmenlik yapan ve ders anlattığı sırada tercih ettiği cesur kıyafetlerle dikkatleri üzerine çeken Fidan Öğretmen, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak ders anlattığı sırada çekilen cesur videolarından birini daha takipçilerinin beğenisine sunan Fidan öğretmen "Mantık sizi A'dan B'ye götürür. Fidan hoca her yere..." notunu düştü.

Tercih ettiği cesur kıyafetlerle adından söz ettiren Fidan öğretmen, ders anlattığı sırada çekilen videolarından birini "Mantık sizi A'dan B'ye götürür. Fidan hoca her yere..." notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

KPSS için eğitim veren bir kurumda ders veren Fidan öğretmen, cesur paylaşımlarıyla adından gündeme gelmeye devam ediyor. Forumlarda günlerce konuşulan ve birçok haber sitesine haber olan Fidan öğretmen, son olarak göğüs dekolteli cesur kıyafetiyle çektiği videoyu paylaştı.

Kaynak: Haberler.com / Sosyal Medya

Sosyal Medya Eğitim Yaşam Haberler

500

Yorumlar (27)

Gülçin TEKİN:

Mesleğini hakkıyla yapan öğretmenlere hakarettir bu durum. Geleceği emanet ettiğimiz öğretmen sen olmamalısın..... Edep ya hu......

226
21
yanıtYanıtla
hasan karabıyık:

Keşke ön plana çıkmaya çalıştığın organın beynin olsaydı

197
10
yanıtYanıtla
onur yener:

Tik tok ta yayın açıp göğüs dekoltesi verenler ile bunun arasında ne fark var???

184
9
yanıtYanıtla
Hacı Şembeki:

Ne! öğretmen mi? Paylaşımı çok mu eğitici? Ne paylaşıyor , Ne iddia ediyor?Bilgisini mi?Öğretmenlik meslek bilgisi veya pedagojik yaklaşımı dünyada ses mi getirdi? Ne pazarlıyor bilgi mi, hangi değeri pazarlıyor? Öğretmenlik buysa....Türkiyede öğretmen kalmamış.

161
15
yanıtYanıtla
Ramazan cömert:

Teşhircilik ve edepsizliktir. Edepsize ne zamandır cesur diyorlar. Bir de yeni nesil bu ahlaksızlara mı emanet. Medrese gerisi vesvese

146
26
yanıtYanıtla
mehmet aslan:

Yetkililer görmüyor mu bunu bu rezilliği neden müsadere ediliyor o kadar çok boşta öğretmen varken bunu tercih etmemelidir.. yol ver gitsin.. bu dersten çok reklam ve gösteriş peşinde..

148
16
yanıtYanıtla
Süleyman Demir:

MİLLİ EĞİTİİM GÖRMÜYORMU DERS YERİNE BAŞKA ŞEY VAR SANKİ ADETA

96
59
yanıtYanıtla
Ahmet Koc:

Olmaz olsun böyle öğretmen

120
35
yanıtYanıtla
ali tartan:

Edepsiz

128
22
yanıtYanıtla
harun demirtaş:

edepsizlik ahlaksızlık diz boyu birin adı aşk filötr vb biri cesurluk olmuş

131
13
yanıtYanıtla
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title