Haberler

'Fatih Terim Fonu'ndan parasını silah zoruyla mı geri aldı? Ayhan Akman sessizliğini bozdu

Güncelleme:

Seçil Erzan'ın futbol dünyasını dolandırdığı 'Fatih Terim Fonu'na katılan ve daha sonra parasını alamadığı için Erzan'ın ofisini silahla bastığı iddia edilen eski futbolcu Ayhan Akman sessizliğini bozdu. Fondan hiç kar etmediğini belirten Akman, konuyu bankanın genel müdürlüğüne taşıyacağını söyledikten sonra verdiği ana parayı Erzan'dan geri aldığını söyledi.

Seçil Erzan'ın futbol dünyasından milyonlarca dolarlık vurgun yaptığı 'Fatih Terim Fonu'na giren ve daha sonra parasını silah zoruyla geri aldığı iddia edilen eski futbolcu Ayhan Akman, sessizliğini gazeteci Fatih Altaylı'ya bozdu.

"BANKANIN FONU OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM"

Fatih Altaylı, "Ben Ayhan Akman'la konuştum. Ayhan bana kendi yaşadığını anlattı. Bana söylediklerini aynen aktarıyorum" diyerek Akman'ın süreçte neler yaşadığını paylaştı.

Altaylı'nın Akman'ın ağzından aktardığı ifadeler şöyle:

"Ben Seçil Erzan'ı yıllardır tanırım. Galatasaray; Denizbank'la çalıştığı, benim hayatım Florya'da geçtiği ve Florya'da yaşadığım için başka bir banka ile çalışma gereği duymadım. Seçil Erzan, 2022 yılının Haziran ayında beni aradı. Beni bankaya çağırdı, ben de gittim. 'Özel müşterilerimiz için bir fon var, bu fona para yatırmak ister misin?' diye bana sordu. Yurt dışı bir fon olduğunu ve çok iyi bir getirisi olduğunu söyledi. Ben de kabul ettim ama ben bankanın fonu olduğunu düşündüm.

"BEN BİR KURUŞ FAİZ ALMADIM"

Benim eğitimim belli. Benim para-pul işleriyle pek alakam yoktur. Ben bu konularda geri zekalıyım. Ama bankanın bu fonla ilgili bir evrakı-kaydı olması gerektiğini biliyordum. Ben 'Evrakları ne zaman imzalayacağız?' diye sorduğumda Seçil Erzan 'Bu fonu acilen kapatmamız lazım. Siz parayı verin, evraklar arkasından gelecek' dedi. Ben parayı vermeme rağmen evraklar bir türlü gelmedi. Defalarca sormama rağmen gelmeyince ben bu konuyu genel müdürlüğe ileteceğimi söyledim. Anladığım kadarıyla benim bu konuyu üst yönetime söyleyeceğimden korktuğu için benim paramın tamamını geri ödedi. Ben bir kuruş faiz almadım. Koyduğum para neyse, o parayı bana geri verdi. Ben başka oyuncuların bu fonda olduğunu bilmiyordum. Bana Fatih Terim'den de hiç söz edilmedi."

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Hukuk

Ayhan Akman Finans Spor Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Erzurum adayı kim? 2024 İYİ Parti Erzurum Belediye Başkan adayı Canan Uçar kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı Veda Bingö kimdir? İYİ Parti Elazığ adayı kim? 2024 İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Saadet Partisi Çorum belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çorum adayı Faruk Cıdık kimdir? Saadet Partisi Çankırı belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çankırı adayı Mustafa Ünver kimdir? Saadet Partisi Çanakkale belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Çanakkale adayı Şaban Sarı kimdir? Saadet Partisi Bursa belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bursa adayı İkram Akkaya kimdir? Saadet Partisi Bolu belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bolu adayı İsa Sayın kimdir? Saadet Partisi Bitlis belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bitlis adayı Emrah Yurci kimdir? 24 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Saadet Partisi Bingöl belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bingöl adayı Mehmet Eser kimdir? Saadet Partisi Bilecik belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Bilecik adayı Ethem Ersöz kimdir? Saadet Partisi Aydın belediye başkan adayı kim oldu? 2024 Saadet Partisi Aydın adayı Fatih Karahan kimdir? HSK atama kararnamesi 24 Şubat Cumartesi yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
500

Yorumlar (4)

ORKUN:

Fetösarayın kırıkları bunların başlarında kim var herkes biliyor yakında oda ortaya çıkar.

18
4
yanıtYanıtla
YİĞİT TÜRKALP:

cincon artıklarına şaşırmam.futbolda ne iseler heryerde de öyleler.

8
9
yanıtYanıtla
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Cumada görünenler :)))

8
2
yanıtYanıtla
murat taşkan :

benmi bunları kulübe soktum benmi bunlarla tavla oynadım diyen ali reisin taraftarlarına bak heleeeee.

3
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title