Haberler

Katar'dan iki farklı tarife! Alman lidere ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a coşkulu karşılama

Güncelleme:

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier'in Katar ziyareti sırasında havalimanında hiçbir Katarlı üst düzey yetkili tarafından karşılanmaması ve yarım saat uçak kapısında bekletilmesi yankı uyandırmıştı. Dün Katar'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan ise büyük bir törenle ve üst düzey isimler tarafından karşılandı.

Geçtiğimiz hafta Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier dört günlük Orta Doğu ziyaretinin son durağı Katar'da, uçakta yarım saat bekletildi. Steinmeier'in bekletilmesinin, Katar'ın Almanya'nın Gazze politikasına tepkisinden kaynaklanmış olabileceği yorumları yapıldı. Dün Katar'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan ise üst düzey Katarlı isimler tarafından resmi bir törenle karşılandı. Bu nedenle liderlerin havalimanındaki kareleri karşılaştırıldı.

ALMAN LİDERİNİ KARŞILAMAYA HİÇBİR KATARLI YETKİLİ GİTMEDİ

Cumhurbaşkanı Steinmeier, geçen hafta uçakla Doha Havalimanı'na indi ancak karşılamada Katarlı bir yetkilinin olmaması üzerine, yaklaşık yarım saat beklemek zorunda kaldı. Sosyal medyaya düşen görüntülerde, Steinmeier'in uçağın çıkış kapısının önünde beklediği görüldü. Steinmeier'in bekletilmesinin, Katar'ın Almanya'nın Gazze politikasına tepkisinden kaynaklanmış olabileceği yorumları yapıldı. Steinmeier'in eşi Elke Büdenberder ile diğer delegasyonun ise uçaktan daha önce indikleri vurgulandı.

Alman lidere ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tarihi karşılamaAlmanya Cumhurbaşkanı Steinmeier

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KATAR'DA PROTOKOL TARAFINDAN KARŞILANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'nin davetine icabetle, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 9. Toplantısı'na katılmak üzere Katar'ın başkent Doha'ya geldi. Erdoğan'ı, Hamad Uluslararası Havalimanı'nda Katar Başbakan Yardımcısı ve Savunma Bakanı Halid bin Muhammed Al Atiyye, Türkiye'nin Doha Büyükelçisi Mehmet Mustafa Göksu ve diğer ilgililer karşıladı.

Alman lidere ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tarihi karşılama

KATAR'LA 12 ANLAŞMA İMZALANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 9. Toplantısı'na katılmak üzere bulunduğu Katar'ın başkenti Doha'da, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani tarafından resmi törenle karşılandı. Katar Emiri Al Sani, Lusail Sarayı'na gelişinde Erdoğan'ı karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Al Sani'nin tören alanındaki yerlerini almasının ardından iki ülke milli marşları çalındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani huzurunda çeşitli alanlarda 12 iş birliği anlaşması ile Yüksek Stratejik Komite 9. Toplantısı Ortak Bildirisi imzalandı. Törende Türkiye adına, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, çeşitli sözleşmelere imza attı.

Alman lidere ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tarihi karşılama

Alman lidere ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tarihi karşılama

Alman lidere ayar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tarihi karşılama

Gözde Nur Bayar
Haberler.com - Diplomasi

Almanya Katar Diplomasi Politika Dünya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500

Yorumlar (23)

Ahmet Say:

Lider var bir de dünya lideri var adamına göre muamele

147
72
yanıtYanıtla
Anonim:

PUHAHAHHAHAHAH

yanıt36
yanıt30
Osman Tokgonul:

Gurur duyulan hale bakın ! Allah sizi bildiği gibi yapsın . Kibirden çatır, çatır çatlayacaksınız ... Agalar Rusya'yı ne çabuk unuttunuz . Kapıda bir oraya bir buraya gidiyordunuz .Adamlar bekleme süresine kronometre tutmuştu . Hatırladınız mı balık hafızalılar ? Belki de Katar , sözde hediye (!) ettikleri uçağa saygı göstermişlerdir (!)

73
125
yanıtYanıtla
Necdet:

başbakan yardımcı ve bir bakan mı, üst düzey karşılama

80
84
yanıtYanıtla
necmettin durmaz:

yakışır dünyanın saygın liderine

107
50
yanıtYanıtla
Ekkgfzv Yhhfddnnb:

Almanya bizi kıskanii

75
43
yanıtYanıtla
Milletin Adami:

ve aklima Putin gelir, kapi gelir, beklemek gelir...

24
49
yanıtYanıtla
Cuma Budak:

kim gelirse gelsin putinin beklediğide aklına gelir mi :)))

yanıt18
yanıt4
aristoteles:

Kendin cal kendin oyna karşılamış ülke borcvbatagında birinin ülkesinde insanlar mutlu mesurt birinin ülkesinde her türlü yokluk var c, Almanlarında cok umurundaydı karşılayıp karşımamaaları putinde kapıda bekletti amerikadada kendi büyükelcimiz karşıladı bir karşılamayı ne büyüttünüz karşılayan icinde bakanda yok

32
40
yanıtYanıtla
Sultan oğan:

Yakışır REİSE çünkü o bir dünya lideri ALLAH başımızdan eksik etmesin böyle hizmet ehlini...

40
28
yanıtYanıtla
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title