Haberler

14 Mayıs Artvin seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Artvin oy oranları! Kılıçdaroğlu Artvin'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

Güncelleme:

14 Mayıs 2023 Genel Seçimi'nde 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekilleri belirlendi. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Artvin oy oranı kaç oldu? Kemal Kılıçdaroğlu Artvin'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Artvin'de kaç oy aldı? Kılıçdaroğlu Artvin'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

Kemal Kılıçdaroğlu Artvin'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Artvin'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Artvin oy oranlarını Artvin geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. İşte 14 Mayıs Artvin seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Artvin oy oranları! Peki, Kılıçdaroğlu Artvin'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE ARTVİN'DE KİM ÖNDE?

Açılan sandık oranına göre, Artvin genelinde Recep Tayyip Erdoğan yüzde 47,68; Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 46,59; Sinan Oğan yüzde 5,2 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,52 oy aldı.

14 Mayıs Artvin seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Artvin oy oranları! Kılıçdaroğlu Artvin'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

14 MAYIS'TA ERDOĞAN ARTVİN'DE KAÇ OY ALDI?

Artvin'de yüzde 47,68 oy alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat, Yusufeli olmak üzere toplamda 54.620 oy aldı.

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE KEMAL KILIÇDAROĞLU ARTVİN'DE KAÇ OY ALDI?

Artvin'de yüzde 47,68 oy alan 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin'de Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat, Yusufeli olmak üzere ilçelerinde genel toplamda 53.371 oy aldı.

SİNAN OĞAN ARTVİN'DE KAÇ OY ALDI?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, Artvin'de 5.958 oy alarak yüzde 5,2 oranına ulaştı.

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve takip etmek için buraya tıklayınız.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Recep Tayyip Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu Artvin Gündem Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Macron'dan Filistin sözü: Gerekli reformlar yapılırsa tanırız

Macron'dan Filistin sözü: Gerekli reformlar yapılırsa tanırız

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Brezilya'dan Gazze'deki saldırılara tepki: İsrail büyükelçisini geri çekti

Bakmadan Geçme

30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Voleybolda yeşil kart nedir, yeşil kart neden gösterilir? #129342 Arda Güler'in bonservis bedeli ne kadar? İşte Arda Güler'in piyasa değeri
Çorum'un Alaca ilçesini sel vurdu! Evler ve tarım arazileri sular altında kaldı

Çorum'un Alaca ilçesini sel vurdu! Evler ve tarım arazileri sular altında kaldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title