28 Ekim'de adliyeler açık mı? Yarın adliyeler açık mı? - Haberler
Haberi Paylaş

28 Ekim'de adliyeler açık mı? Yarın adliyeler açık mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
28 Ekim'de adliyeler açık mı? Yarın adliyeler açık mı?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatildir. Resmi tatil olması nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları resmi tatil kapsamına girmektedir. Vatandaşlar ise 28 Ekim de adliyelerin açık olup olmayacağını merak etmektedir Peki, 28 Ekim'de adliyeler açık mı? Yarın adliyeler açık mı? 29 Ekim'de bankalar açık mı? 29 Ekim'de noterler açık mı?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatildir. Resmi tatil olması nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları resmi tatil kapsamına girmektedir. Vatandaşlar ise 28 Ekim de adliyelerin açık olup olmayacağını merak etmektedir Peki, 28 Ekim'de adliyeler açık mı? Yarın adliyeler açık mı? 29 Ekim'de bankalar açık mı? 29 Ekim'de noterler açık mı? İşte detaylar haberimizde...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle tüm yurtta 28 Ekim 2021 Perşembe günü öğleden sonra, 29 Ekim 2021 Cuma günü ise tam gün resmî tatildir.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatildir. Resmi tatil olması nedeniyle bankalar o gün açık değildir. Ayrıca 28 Ekim'de yarım gün resmi tatil olduğundan 28 Ekim saat 13.00'ten sonra da bankalar kapalı olacak.

28 Ekim Perşembe günü yarım gün resmi tatildir. Saat 13.00'ten sonra tüm kamu kurumları kapalı olacaktır. 28 Ekim Perşembe günü bankalar, noterler ve PTT öğleye kadar açık olacak.

Resmi tatillerde kapalı olan kurumlar arasında noterler de bulunmakta. 29 Ekim'de noterler de kapalı olacak. 29 Ekim'de de resmi tatil nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları kapalı olacak. Bankalar, okullar, noterler, PTT'ler, kargolar ve devlet daireleri 29 Ekim'de faaliyette olmayacak.

Cumhuriyetimizin 98. yıldönümünün kutlanacağı bayram öncesindeki gün olan 28 Ekim de tatil olarak yer olarak yer alıyor. 28 Ekim 2021 günü kamu kurumları yarım gün çalışacak. 28 Ekim Çarşamba yarım gün, 29 Ekim Cuma tam gün tatil yapılacak. Hastaneler, devlet daireleri kapalı olacak.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title