Haberler

Ytü'de Türkiye'de Medya Konuşulacak

Akademisyen ve lisansüstü öğrencilerin fikir ve çalışmalarının harmanlandığı Yıldız Teknik Üniversitesi Fikir Atölyesi’nin bu haftaki konusu “Türkiye’de Medya”.Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Rektörlüğü’ne bağlı olarak çalışan Akademik ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından düzenlenen “Fikir Atölyesi”nin bu haftaki konusu Türkiye’de Medya. Çarşamba günü saat 16.00-18.00 saatleri arasında Yıldızlıların yanı sıra, tüm öğretim elemanları, lisansüstü öğrencileri ve basın mensuplarının da davetli olduğu etkinlikte, YTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İnsan ve Toplum Bilimleri’nden Özlem Yumrukız bir sunum yapacak.

Akademisyen ve lisansüstü öğrencilerin fikir ve çalışmalarının harmanlandığı Yıldız Teknik Üniversitesi Fikir Atölyesi'nin bu haftaki konusu " Türkiye'de Medya".

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Rektörlüğü'ne bağlı olarak çalışan Akademik ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu tarafından düzenlenen "Fikir Atölyesi"nin bu haftaki konusu Türkiye'de Medya. Çarşamba günü saat 16.00-18.00 saatleri arasında Yıldızlıların yanı sıra, tüm öğretim elemanları, lisansüstü öğrencileri ve basın mensuplarının da davetli olduğu etkinlikte, YTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İnsan ve Toplum Bilimleri'nden Özlem Yumrukız bir sunum yapacak. "Baudrilland'ın Simulasyon Kuramı ve Türkiye'de Medya" sunumunun ardından konu, katılımcılar tarafından görüş alışverişi ile interaktif olarak konuşulacak.

Akademik ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkan Vekili A. Teyfur Erdoğdu, Fikir Atölyesi'nin kuruluş amacı ve işlevini şu cümlelerle ifade etti:

"YTÜ Fikir Atölyesi'nin birinci amacı; bilim dünyasına sunulmuş veya hazırlık aşamasındaki kitap, makale, tez, seminer ödevi gibi tüm bilimsel çalışmaların yapılacak sunumlar ve tartışmalar eşliğinde akademisyenler ve lisansüstü öğrenciler arası ortak aklı harekete geçirerek birlikte ele almak, üzerlerinde düşünmek ve gelişmelerine katkıda bulunmak. İkinci amacımız ise Fikir Atölyesi'ne getirilecek nüve halinde olan fikirlerin beraberce ele alarak tartışılmasına olanak sağlamak. Üçüncü olarak da; dünyayı, bölgemizi, ülkemizi, toplumumuzu ilgilendiren önemli meseleleri bilimsel yaklaşım ve üslupla ele alarak tahlil etmek ve üzerlerinde sentezlere varmak amacındayız." - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Yıldız Teknik Üniversitesi Türkiye Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title