Haber : Yetim Çocuklara Masa ve Sandalye Hediye Edildi - Haberler

Haberi Paylaş

Yetim Çocuklara Masa ve Sandalye Hediye Edildi

Yetim Çocuklara Masa ve Sandalye Hediye Edildi

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde "Annem ve Ben Projesi" kapsamında 70 yetim öğrenciye çalışma masası ve sandalye hediye edildi.

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde "Annem ve Ben Projesi" kapsamında

70 yetim öğrenciye çalışma masası ve sandalye hediye edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında yürütülen Sosyal Destek Projesi (SODES), "Annem ve Ben Projesi" kapsamında Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yıldız ve İlçe Müftüsü Abdullah Söylemez, aileleri ziyaret ederek öğrencilere masa ve sandalyeleri teslim etti.

Karlıova ilçesinde 6-7 Ekim olaylarında evinden işe gittiği sırada teröristlerin silahlı saldırısı sonucu öldürülen HÜDA PAR üyesi Fethi Yalçın'nın evini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Yıldız ve Müftü Söylemez, Yalçın'ın kızı Dicle Yalçın'a çalışma masası ve sandalyesini teslim ederek, sorunlarını dinledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Dicle Yalçın, "Babamın yokluğunu bana hissettirmediğiniz için teşekkür ederim. Bana verilen bu çalışma masası ve sandalye derslerimde daha da çok başarılı olmamı sağlayacaktır. Söz veriyorum, okuyup başarılı bir öğrenci olmaya devam edeceğim." dedi.

AA / Güncel

Milli Eğitim Müdürlüğü Ali Yıldız Karlıova Bingöl Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title