Haberler

Vali Güvenç: Şanlıurfa Yeşile Bürünecek

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, "Şanlıurfa'yı orman bakımından üst seviyeler getirmek ve mevcut orman varlığını daha da arttırmak için çalışmalarımız sürüyor."

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, " Şanlıurfa'yı orman bakımından üst seviyeler getirmek ve mevcut orman varlığını daha da arttırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmalarımız, kent yeşil bir görünüme bürünene kadar devam edecek" dedi.

Şanlıurfa'daki ağaçlandırma çalışmalarını planlama ve kent ormanı ile ilgili olarak Vali Celalettin Güvenç başkanlığında toplantı yapıldı. Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Güvenç'in yanı sıra Bozova Kaymakamı Recep Öztürk, Vali Yardımcısı Bahri Tiryaki, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Mahmuç Kırıkçı, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Orman Bölge Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Defterdarlık ile Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantıda Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ziya Polat; kentte ağaçlandırılacak alan ve yapılacak çalışmaları anlattı.

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kentin yeşil bir görünüme kavuşmasını amaçladıklarını belirterek, "Şanlıurfa'yı orman bakımından üst seviyeler getirmek ve mevcut orman varlığını daha da arttırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bunun yanında herkese görev düşüyor. Herkes bu konuda gerekli çalışmaları hassasiyetle üzerine düşerek yapmalıdır" dedi.

(HK/SS) - Şanlıurfa

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Celalettin Güvenç Şanlıurfa Bozova Politika Güncel Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title