Haberler

Tokat'ta 3 Mayıs Türkçülük Yürüyüşü

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tokat'ta 3 Mayıs Türkçülük yürüyüşü Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde toplanan grup Saygı duruşu, İstiklal Marşı, dua edilmesi MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya'nın konuşması Parti binasının açılışı MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, son dönem de MHP üzerinde bir takım spekülasyonların yapıldığını belirterek, "MHP, 47-48 yıllık siyasi geçmişe, belli bir birikime ve tecrübeye sahip siyasi parti ve hareket olarak bütün bu tartışmaları kendi iç bünyesinde yaparak, birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve yürüyüşüne en küçük bir halel getirmeden, bu kutlu davamızı en küçük zaafa düşürmeden daha da güçlenerek, genel başkanımızın önderliğinde bu kutlu yürüyüşünü devam ettirecektir.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Tokat'ta 3 Mayıs Türkçülük yürüyüşü

Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde toplanan grup

Saygı duruşu, İstiklal Marşı, dua edilmesi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya'nın konuşması

Parti binasının açılışı MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, son dönem de MHP üzerinde bir takım spekülasyonların yapıldığını belirterek, "MHP, 47-48 yıllık siyasi geçmişe, belli bir birikime ve tecrübeye sahip siyasi parti ve hareket olarak bütün bu tartışmaları kendi iç bünyesinde yaparak, birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve yürüyüşüne en küçük bir halel getirmeden, bu kutlu davamızı en küçük zaafa düşürmeden daha da güçlenerek, genel başkanımızın önderliğinde bu kutlu yürüyüşünü devam ettirecektir." dedi.

Tokat Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla yürüyüş düzenlendi. Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde toplanan grup, ellerinde Türk bayraklarıyla Gaziosmanpaşa Bulvarı'ndan Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü.

Yürüyüşe katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya, burada yaptığı konuşmada, Müslümanların Miraç Kandili'ni ve 3 Mayıs Türkçülük Günü'nü kutladı.

Son zamanlarda MHP üzerinde birtakım spekülasyonların yapıldığını belirten Kaya, MHP'nin "MHP, 47-48 yıllık siyasi geçmişe, belli bir birikime ve tecrübeye sahip siyasi parti ve hareket olarak bütün bu tartışmaları kendi iç bünyesinde yaparak, birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve yürüyüşüne en küçük bir halel getirmeden, bu kutlu davamızı en küçük zaafa düşürmeden daha da güçlenerek, genel başkanımızın önderliğinde bu kutlu yürüyüşünü devam ettirecektir." diye konuştu.

MHP olarak devam eden terör operasyonlarını desteklediklerini, terörle mücadelenin kararlılıkla sürdürülmesi gerektiğini vurgulayan Kaya, "Her kim bu ülke için, bu millet için, bu ülkenin birliği, bütünlüğü için, kardeşliğinin daha da gelişmesi için bir adım atacaksa, politika üretecekse MHP onun yanında olmuş, destekçisi olmuştur. MHP, milletimizin bin yıllık kardeşliğine zarar verecek, ülkemizi etnik tuzaklara düşürecek her türlü ayrıştırmanın ve bölünmenin karşısında olmuş, bunu da yıllardan beridir dile getirmiştir." değerlendirmesinde bulundu.

Parti olarak ilk baştan beri "Çözüm Süreci"ne karşı olduklarını ifade ettiklerini anlatan Kaya, şunları söyledi:

"MHP, hangi konuda ülkeyi yönetenleri ikaz ettiyse, sonunda haklı çıkmıştır. Her gün şehitlerimiz geliyor. Daha dün Meclis'te bölücü terör örgütünün siyasi uzantıları terör örgütünün marşını söyleyerek, Meclis koridorlarında gezebilecek duruma gelmişler. MHP ve Genel Başkanımız başta olmak üzere, bütün arkadaşlarımız 'çözüm süreci, birlik ve beraberlik dediğiniz bu yol, yanlış yoldur. Teröristlerle masaya oturulmaz, ülkemizi bölmeye çalışanlarla askerimizi, polisimizi ve sivil vatandaşımızı şehit eden hainlerle pazarlık yapılmaz, onlarla ancak mücadele edilir' dediğimiz zaman uğramadığımız hakaretler kalmadı, uğramadığımız iftira kalmadı. Ancak bugün MHP'nin söylediği bir bir gerçekleşti."

Kaya, konuşmasının ardından beraberindekilerle, partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

Kaynak: AA / Güncel

Gaziosmanpaşa Atila Kaya Tokat Politika Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'i vurdu! Bölgeden alevler yükseliyor

İsrail savaş uçakları Yemen'i vurdu! Bölgeden alevler yükseliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Hatay'ın Arsuz ilçesinde hissedilen sıcaklık 62,5 derece

Hatay'ın Arsuz ilçesinde hissedilen sıcaklık 62,5 derece

Bakmadan Geçme

Masterchef Beril kimdir, kaç yaşında? Beril Yavuz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Talisca Beşiktaş'a gelecek mi? Talisca Beşiktaş'a transfer olacak mı, transferde son durum nedir? Grazer Beşiktaş maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Grazer BJK maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Grazer Beşiktaş maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Grazer Beşiktaş maçı kaç kaç, canlı maç skoru! En-Nesyri için 48 saat bitiyor! En-Nesyri kararını verdi mi, Fenerbahçe'ye gelecek mi? Transferde son durum Beşiktaş Grazer maçı CANLI izle! (HD) 20 Temmuz Beşiktaş Grazer maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? TV8.5 canlı izle! BEŞİKTAŞ-GRAZER TV8.5 CANLI 4K İZLE! 21 Temmuz TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Beşiktaş Grazer maçı ilk 11'i! Beşiktaş'ın Grazer maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? EXXEN canlı maç izle! (BEŞİKTAŞ-GRAZER) EXXEN spor canlı izle! 20 Temmuz EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! Beşiktaş Grazer maçı hangi kanalda? BJK Grazer maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? 20-21 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 20-21 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Gaziosmanpaşa, Kartal, Kağıthane 20-21 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Aliağa, Bayraklı, Bornova 20-21 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şehitkamil, İslahiye, Oğuzeli 20-21 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi!
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

title