Son Dakika | Bosna Hersek, Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenler için taziye mesajı gönderdi - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika | Bosna Hersek, Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenler için taziye mesajı gönderdi

AA - Sanela Crnovrsanin - Güncel
 - Güncelleme:
Son Dakika | Bosna Hersek, Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenler için taziye mesajı gönderdi

Son dakika haberler... Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin Boşnak üyesi Sefik Dzaferovic, Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına taziye mesajı gönderdi.

Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin Boşnak üyesi Sefik Dzaferovic, Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk halkına taziye mesajı gönderdi.

Dzaferovic, Erdoğan'a gönderdiği taziye mesajında, Kastamonu, Sinop ve Bartın'da meydana gelen sel felaketine ilişkin gelişmeleri büyük bir üzüntüyle takip ettiğini vurguladı.

Boşnak lider mesajında, "Size, hayatını kaybeden vatandaşların ailelerine ve kardeş Türk halkına başsağlığı dileklerimi sunuyor, yaralılara acil şifalar diliyorum." ifadesini kullandı.

AA / Sanela Crnovrsanin - Güncel

cumhurbaşkanı Karadeniz Türk Sel Güncel Haberler Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title