Haberler

Samsun ve Çorum'da Gençlik Haftası kutlamaları düzenlendi

Güncelleme:

Samsun ve Çorum'da Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında çelenk sunum töreni düzenlendi. Samsun'da Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilen törende Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci konuşma yaptı. Çorum'da ise Gençlik Yürüyüşü düzenlendi ve öğrenciler Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Samsun ve Çorum'da, Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında çelenk sunum töreni düzenlendi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Gençlik Haftası kutlamaları dolayısıyla Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, gençlerin yarınların teminatı olduğunu söyledi.

Gayretli, kararlı, çalışkan, üretken ve vatanı için canını seve seve feda eden gençler olduğu sürece devletin ilelebet payidar kalacağını vurgulayan Dereci, tüm gençlerin Gençlik Haftası'nı kutladı.

Çorum

Çorum'da kutlamalar, Gençlik Yürüyüşü ile başladı.

Kutlama etkinlikleri çerçevesinde Hürriyet Meydanı'nda toplanan öğrenciler, Gazi Caddesi'nden Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü.

Yürüyüşte Türk bayrağı ve Atatürk portresi taşıyan öğrencilere Çorum Belediyesi bando takımı eşlik etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, burada düzenlenen törende Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sona erdi.

Törenin ardından öğrenciler, Atatürk Anıtı'nda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: AA / Güncel

Gençlik Haftası Gençlik Samsun Çorum Spor Spor Güncel Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title