Haberler

Lütfi Elvan: Seçim Değil, Türkiye'yi Batırma Beyannamesi

Güncelleme:

Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, CHP'nin seçim beyannamesiyle ilgili, "Bu seçim beyannamesi değil, Türkiye'yi batırma beyannamesi." dedi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski bakanı, Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, CHP'nin seçim beyannamesiyle ilgili, "Bu seçim beyannamesi değil, Türkiye'yi batırma beyannamesi. Çok açık söylüyorum; böyle bir şey olamaz" dedi.

Ak Parti Antalya 1'inci sıra milletvekili adayı Lütfi Elvan, milletvekili aday tanıtım toplantıları kapsamında İbradı ve Akseki ilçelerini ziyaret etti. İlk olarak İbradı'da belediye düğün salonunda partililerle bir araya gelen Lütfi Elvan'a, İl Başkanı Rıza Sümer, parti yöneticileri ve milletvekili adayları eşlik etti. Burada katılımcılara seslenen Lütfi Elvan, sonrasında beraberindeki heyetle Belediye Başkanı CHP'li Serkan Küçükkuru'yu ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Lütfi Elvan ve beraberindekiler daha sonra Akseki'ye geçti. Belediye kültür salonundaki toplantıda milletvekili adaylarının özgeçmişi okundu. Ardından kürsüye gelen Lütfi Elvan, Torosların öte yakasında büyüdüğünü belirterek, kendisinin de Yörük olduğunu, Toroslara hizmet etmesi amacıyla Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Antalya'dan aday gösterildiğini söyledi.

Ak Parti'nin diğer partilerden farklı olduğuna vurgu yapan Elvan, "Bizim farkımız şu; biz lafla iş yapmaya çalışmıyoruz, laf üretmiyoruz. Biz iş, AŞ üretiyoruz" dedi.

'BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ'

CHP'nin seçim beyannamesine yönelik eleştirilerde de bulunan Lütfi Elvan, şöyle dedi:

"Şimdi dün bir açıklama yapıldı, seçim beyannamesi açıklandı. Bu aslında bana sorarsanız bir ekonomist olarak söylüyorum, yıllarca bu alanda çalışmış kişi olarak söylüyorum, plan bütçe komisyonunun mecliste başkanlığını yapmış biri olarak söylüyorum; bu seçim beyannamesi değil, Türkiye'yi batırma beyannamesi. Çok açık söylüyorum, böyle bir şey olamaz. Mazotu 1.5 lira yapacağım, asgari ücreti 1500 lira yapacağım, şunu yapacağım, buna bunu vereceğim. Neyle yapacaksın kardeşim. IMF'nin önünde dilenci olmak mı istiyorsun? 100 milyon lira alabilmek için IMF önünde bugün o vaatleri verenler dilenci konuma geldi."

Lütfi Elvan ve beraberindekiler Gündoğmuş, Manavgat ve Serik ilçelerinde de aday tanıtım toplantılarına katılacak.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ak Parti Antalya İbradı Akseki Politika Güncel Haberler

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title