Haberler

Kosova'da Anayasa Mahkemesi Kuruluşunun 7'nci Yıldönümünü Kutladı

Dha DIŞ HABER - Kosova'da Anayasa Mahkemesi kuruluşunun 7'nci yıldönümünü kutladıTuran Kasap, Priştine (DHA) - Kosova'da Anayasa Mahkemesi kuruluşunun 7'nci yıldönümünü başkent Prixtine'de kutlandı.

Dha DIŞ HABER - Kosova'da Anayasa Mahkemesi kuruluşunun 7'nci yıldönümünü kutladı

Turan Kasap, Priştine (DHA) - Kosova'da Anayasa Mahkemesi kuruluşunun 7'nci yıldönümünü başkent Prixtine'de kutlandı. Törene Cumhurbaşkanı Haşim Taçi, Meclis Başkanı Kadri Veseli, Başbakan İsa Mustafa, bakan, vekiller ve mahkeme üyeleri katıldı.

Törene diplomatik misyon şefleri, uluslararası kuruluşların temsilcileri; Türkiye, Arnavutluk, Makedonya, Türkiye, Hırvatistan, Portekiz, Bulgaristan ile Karadağ'ın Anayasa Mahkemelerinden üyeler de katıldı.

Törende Türkiye'yi Anayasa Mahkemesi üyesi Kadir Özkaya, hukukçular Mesut Casın, Özlem Yenerer ve Yener Ünver temsil etti.

Törende konuşan Kosova Anayasa Mahkemesi Başkanı Arta Rama-Hayrizi, Anayasa Mahkemenin siyasi baskı altında kalmadan karar aldığını; bunun Kosova'daki demokrasinin ne kadar ilerlediğinin en iyi göstergesi olduğunu söyledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Anayasa Mahkemesi Priştine Kosova Dha Politika Güncel Haberler

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
ABD ve İsrail reddetti! Hamas'tan ateşkes anlaşmasında, 'Türkiye garantör olsun' şartı

ABD ve İsrail reddetti! Hamas'tan ateşkes anlaşmasında, "Türkiye garantör olsun" şartı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title