Haberler

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Pazarcı Esnafının Sorunlarını Dinledi

Güncelleme:

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Altınkum Mahallesi kapalı pazar yerinde pazarcı esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Başkan Esen, 14 Mayıs'tan sonra hem esnafın hem de yurttaşların rahat bir nefes alacaklarını söyledi.

Altınkum Mahallesi kapalı pazar yerinde pazarcı esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, "14 Mayıs'tan sonra hem esnafımız hem de yurttaşlarımız rahat bir nefes alacak" dedi.

Konyaaltı esnafını sık sık ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu kez pazarcı esnafının derdine kulak verdi. Altınkum Mahallesi kapalı pazar yerinde esnafı ziyaret eden Esen, tezgahları dolaşarak incelemede bulundu. Başkan Esen, esnafın durumu hakkında Antalya Semt Pazarcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Metin Bucak'la da konuştu. Göreve geldikleri günden bu yana gerek mahalle esnafının gerekse de pazarcı esnafının sorunlarına çözüm bulmaya gayret gösterdiklerini belirten Esen, pazar alışverişine gelen vatandaşları da dinledi.

Enflasyonun, vatandaşın ve esnafın belini büktüğünü söyleyen Esen, Türkiye'nin hemen hemen her alanda dışa bağımlı hale getirildiğini kaydetti. 14 Mayıs'ı işaret eden Başkan Esen, "Yakında çok önemli bir seçime gidiyoruz. Halkın gerçek sorunlarına çözüm bulacak olan iradeyi hakim kılmamız lazım. İnanıyorum ki 14 Mayıs'tan sonra hem yurttaşlarımız hem de esnafımız rahat bir nefes alacak" diye konuştu.

Esnafın kazancını artırmak için tüm imkanlarıyla çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Esen, bu noktada vatandaş ve esnafı en hızlı şekilde buluşturmak için 'Konyaaltı Esnafım' uygulamasını hayata geçirdiklerini dile getirdi. Bunun yanında, ihtiyaç duyulan mahallelere geçici ve kalıcı pazar yeri yaptıklarını söyleyen Başkan Esen, yakında pazarcı esnafı için bir müjdesinin daha olduğunu paylaştı. Her fırsatta esnafın yanında olduklarına ve dertlerine derman aradıklarına vurgu yapan Esen, şöyle konuştu:

"Esnafımızın tüm kesimlerinin sorunlarını biliyoruz. Yurttaşlarımızın neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Tüm bunların çözümünü de biliyoruz. Bazı engellemeler olsa da bu çözümleri hayata geçirmeye gayret gösteriyoruz. Ama yakında esnafımız da halkımız da hak ettiği yaşam kalitesine kavuşacak. Bizim hedefimiz toplumun her kesimini mutlu edecek, refah düzeyini artıracak projeler üretmek. Bunu yapıyoruz. Ama mevcut düzende önümüze bir takım engeller çıkarılıyor. Ama asla bu hedefimizden dönmeyeceğiz. Ülkemize gerçekten baharı getireceğiz."

Kaynak: ANKA / Güncel

Semih Esen Konyaaltı Güncel Haberler

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Yunan bakan Türkiye'yi hedef aldı, MSB'de yanıt gecikmedi: Düzeysiz yalan ve iftira dolu

Yunan bakan Türkiye'yi hedef aldı, MSB'de yanıt gecikmedi: Düzeysiz yalan ve iftira dolu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

Antalya'da nar suyuna 1200 TL alan esnaf! Olay ne, ne oldu? Özge Özacar'ın sevgilisi kim? Özge Özacar'ın sevgilisi Oğuz Özmen kimdir, ne iş yapıyor? MASTERCHEF 17 TEMMUZ TANITIMI İZLE | MasterChef yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ayrıldı mı? Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu'nu aldattı mı? Marmaris'te gezilecek yerler listesi! Marmaris'te tatile nereye gidilir, neler yapılır? Marmaris'in neyi meşhur? Yıldırım Yanılmaz öldü mü, neden öldü hastalığı ne? Yıldırım Yanılmaz kimdir, kaç yaşında öldü? Gaziantep'te gezilecek yerler listesi! Gaziantep'te nereye gidilir? Antep 1 günde gezilir mi? Mert Furkan Bayram kimdir? Atletico Madrid'in yeni transferi Mert Furkan Bayram kaç yaşında ve nereli? Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor? Üniversite kaydı için hangi belgeler gerekli? 2024 Üniversite kayıt tarihleri belli oldu mu? 17 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz sevgili mi? Barış Alper ve Şeyma Subaşı birlikte mi görüntülendi? Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarından kareler | Immobile antremanlara başladı mı? #9917 BEŞİKTAŞ- SHAKHTAR DONETSK MAÇI CANLI İZLE | Beşiktaş- Shakhtar Donetsk maçı şifresiz mi, hangi kanalda? Mustafa Sarıgül şantaj olayı nedir? Mustafa Sarıgül kimdir ve kaç yaşında? ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHİ 2024 | Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor?
Sarıgül'den yeni mesaj: 50 yıllık siyasi hayatımda çok zorlukla karşılaştım ama böyle bir kahpelikle karşılaşmadım

Sarıgül'den yeni mesaj: 50 yıllık siyasi hayatımda çok zorlukla karşılaştım ama böyle bir kahpelikle karşılaşmadım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title