Haberler

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası'nda Emlak Danışmanlığı Sınavı Gerçekleştirildi

Güncelleme:

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odasınca (KTSO) "sorumlu emlak danışmanlığı mesleki yeterlilik belgelendirme sınavı" gerçekleştirildi.

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odasınca (KTSO) "sorumlu emlak danışmanlığı mesleki yeterlilik belgelendirme sınavı" gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) işbirliğinde oda binasında gerçekleştirilen sınava yaklaşık 10 kursiyer katıldı.

Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, mesleki yeterlilik belgelendirme sınavlarına önem verildiği belirtildi.

Mesleği icra eden kişilerin belgesinin bulunması gerektiğini ifade edilen açıklamada, bu kapsamda zaman zaman eğitim ve sınav gerçekleştirdiklerini kaydedildi.

Yağmur suyu kanalları temizlendi

Lüleburgaz'da yağmur suyu tahliye kanalları temizlendi.

Lüleburgaz Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentteki yağmur suyu kanallarında temizlik çalışmasında bulundu.

Belediye Başkanı Murat Gerenli, yaptığı yazılı açıklamada, bahar yağışları dolayısıyla kentte olumsuzluk yaşanmaması için ekiplerin yağmur suyu kanallarını temizlediğini belirtti.

Sağanak dolayısıyla cadde ve sokaklarda taşkın yaşanmaması için önlem aldıklarını belirten Gerenli, yağmur suyu tahliye kanallarında biriken atıkları temizleyerek açık tutmaya çalıştıklarını kaydetti.

Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği genel kurulu yapıldı

Lüleburgaz Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin genel kurul toplantısı yapıldı.

Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Tek liste ile yapılan seçimde Süleyman Sevinç dernek başkanlığına seçildi.

Başkan Yardımcısı Ahmet Kanbur, Sekreter Gülçin Gören, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Funda Engin Topluoğlu, Koordinasyon ve İletişim Sorumlusu Ramazan Uras, Şehit Aileleri İletişim Sorumlusu Yasemin Burlu, Gazi Aileleri İletişim Sorumlusu ise Serkan Tekin oldu.

Sevinç, konuşmasında, destek veren herkese teşekkür ederek, dernek faaliyetlerinin artarak devam edeceğini kaydetti.???????

Kaynak: AA / Güncel

Ticaret Ve Sanayi Odası Lüleburgaz Güncel Haberler

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
'Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir' diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

"Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir" diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

title