Haberler

Kıbrıs Gazisine Gsm Firmasından Haciz Şoku

Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Küçük Tepe köyünde ikamet eden Kıbrıs gazisi Hüseyin Çıplak, Ankara 26 İcra Dairesi’nden gelen icra kağıdıyla şok oldu.

Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Küçük Tepe köyünde ikamet eden Kıbrıs gazisi Hüseyin Çıplak, Ankara 26 İcra Dairesi'nden gelen icra kağıdıyla şok oldu. Çıplak, adına sahte kimlikle hat ve cihaz alındığını öğrendi. Mağdur vatandaş, ödemenin iptali için mahkemeye başvurdu.

62 yaşındaki Kıbrıs gazisi H. Hüseyin Çıplak, Ankara 26. İcra Dairesi'nden bir GSM firmasına ait 3 bin 911 TL ödeme emri ile şoka girdi. Gelen evrakı inceleyen Çıplak, kimlik bilgilerinin kendine ait olduğunu, fakat böyle bir telefonunun hiç olmadığını belirtti. Çıplak, GSM şirketinin avukatını arayarak bu gelen ihbarname hakkında bilgi almak istedi. Fakat avukattan hat ile ilgili bir sonuç alamadı. H. Hüseyin Çıplak, elindeki ihbarname ile Çan'da bulunan GSM bayiine gitti. Buradan da hattın üzerinden bir cihaz alınmış olabileceği bilgisini alan Çıplak, avukatı vasıtasıyla icra dairesine itiraz dilekçesi verdi.

Yaptığı araştırmalarla hangi ilden bu hattın alındığını bulamayan Çıplak, "Kimlik bilgilerimi ele geçirmişler, nereden almışlarsa ben de bilmiyorum. Gitmişler bir hat almışlar, cihaz almışlar. Benimle ilgisi olmayan icradan bir kağıt geldi. 4 bin bin lira civarındaki bir borç geldi. Benim bununla hiçbir ilgim yok. Kimlik bilgilerimi nereden ele geçirdiler, nereden aldılar? Firma bunlara asıl kimliği görmeden nasıl cihaz veriyor? Ben şimdi mağdur duruma düştüm. Yarın benim başıma gelen bir başkasının başına da gelebilir. Gerekli itirazlarımı yaptım, ama ne çıkar bilmiyorum" dedi. - ÇANAKKALE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Çanakkale Kıbrıs Gsm Politika Güncel Haberler

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title