Haberler

Karkamış Belediyesine "T.c" İbaresi Eklendi

Gaziantep'in Karkamış ilçesinde Belediye Başkanı Ali Doğan'ın talimatıyla belediye hizmet binası tabelasına T.C. ibaresi eklendi.

Gaziantep'in Karkamış ilçesinde Belediye Başkanı Ali Doğan'ın talimatıyla belediye hizmet binası tabelasına T.C. ibaresi eklendi.

Karkamış Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Belediye Başkanı Ali Doğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kısaltması olan "T.C." ibaresinin belediye binasına tekrar eklenmesi talimatını verdi. Doğan'ın talimatı kısa sürede yerine getirilerek, belediye binası tabelasına T.C. ibaresi yeniden eklendi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Doğan, Türkiye Cumhuriyeti'nin 82 milyon vatandaşının tek bayrak altında yaşadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde yaşamalıyız. Göreve geldiğimiz gün, belediye binamızda T.C. ibaresinin olmadığını üzülerek gördük, bu bizim için gerçek anlamda bir eksiklikti. Türkiye Cumhuriyeti'nin adını ve cumhuriyet kazanımlarımızı yaşatmak bizlerin görevidir. Türkiye Cumhuriyeti'nin adının yaşatılması ve devletimizin bölünmez bütünlüğünü korumak uğruna vatanımızın evlatları şehit düştü. Bu vatan uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü şükran ve minnetle anıyorum."

Kaynak: AA / Güncel

Gaziantep Ali Doğan Karkamış Türkiye Güncel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri 'İntihar etti' olmuş

Daha 2 aylık evlilermiş! Eşini öldürmekle suçlanan jandarma komutanın ilk sözleri "İntihar etti" olmuş

İsrail, 'topyekün savaş' mesajı verip namluları komşu ülkeye çevirdi

İsrail, "topyekün savaş" mesajı verip namluları komşu ülkeye çevirdi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 B Grubu Puan Durumu! B Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 B Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 A Grubu Puan Durumu! A Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 A Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? Almanya Macaristan maçı CANLI izle! (EURO 2024) Almanya Macaristan EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Hırvatistan Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hırvatistan Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Nedim Bajrami hangi takımda, nerede oynuyor? Arnavutluk Milli Takım oyuncusu Nedim Bajrami kimdir? TRT 1 canlı maç izle! (4K) ALMANYA-MACARİSTAN CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Hırvatistan Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hırvatistan Arnavutluk maçı ne oldu? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Antalya su kesintisi listesi! Hırvatistan Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hırvatistan Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi! 20 Haziran Perşembe 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 20 Haziran burç yorumları nedir?
Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

Uyumak için girdiği otogar mescidinden cesedi çıktı

title