Haberler

Vatandaşlar yılbaşını meydanlarda kutladı - Beşiktaş / Taksim

Güncelleme:

İstanbul'da yılbaşı kutlamalarının adresi Beşiktaş, Kadıköy ve Beyoğlu oldu.

İstanbul'da yılbaşı kutlamalarının adresi Beşiktaş, Kadıköy ve Beyoğlu oldu.

Yeni yılı kentin alışılagelmiş buluşma noktalarında karşılamak isteyen vatandaşlar ve turistler, Beşiktaş İskelesi, Ortaköy Meydanı, Taksim Meydanı ve Bağdat Caddesi'nde bir araya geldi.

Beşiktaş'ta yılbaşını kutlamak isteyenler iskele meydanında buluştu. Beşiktaş Belediyesinin kurduğu sahne önünde toplanan kalabalık meydanı doldurdu.

Vatandaşlar, sahne alan müzisyen Ozan Doğulu, şarkıcı Edis ve DJ sahne performansı ile eğlendiler.

Konser alanında vatandaşlar zaman zaman davul zurna eşliğinde halay çekti.

Gece yarısına az bir zaman kala şarkıcı Edis'in sahnede 20'den geriye saymaya başlamasıyla konser alanında bulunanlar da sanatçıya eşlik etti.

Saatler gece yarısını gösterdiğinde konser alanında bulunanlar yeni yılı sevinç çığlıkları atarak karşıladı. Aynı dakikalarda boğazdaki vapurlardan havai fişekler atılırken, bazı vatandaşlar da yeni yılın ilk dakikalarında gökyüzüne dilek balonları bıraktı.

Ortaköy sahili ise özellikle yabancı turistlerin toplanma alanı oldu. Turistler, burada köprü manzaralı fotoğraflar çektirdi.

Polis hem Beşiktaş'ta hem de Ortaköy'de yoğun güvenlik önlemi alırken, Beşiktaş'taki konser alanına girmek isteyenlere üst araması yapıldı.

Taksim Meydanı

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde bir araya gelen çok sayıda vatandaş ve turist, yeni yıla saniyeler kala hep bir ağızdan geri sayım yaptı.

Bazı vatandaşlar meşale yakarken, bazıları da dilek balonları uçurdu. İstiklal Caddesi boyunca vatandaşlar, şarkılar söyleyerek yeni yıla girdi.

Taksim Meydanı'na konulan ışıklandırılmış yılbaşı ağacı önünde fotoğraf da çektiren vatandaşlar, cep telefonlarıyla yeni yıla girişi kayıt altına aldı.

Kadıköy

Anadolu Yakası'nda Kadıköy, Bağdat Caddesi, Altıyol ve Rıhtım meydanı olmak üzere merkezi yerlerde bir araya gelen vatandaşlar, 2022'nin gelişini kutladı.

Bağdat Caddesi'nde toplanan coşkulu kalabalık, yeni yıla saniyeler kala hep bir ağızdan geri sayım yaptı.

Yine Bağdat Caddesindeki bir nöbetçi eczanede çalışanların eğlenerek yeni yılı kutladığı görüldü.

Kadıköy Altıyol Meydanı'nda Boğa heykelinin yanında toplanan vatandaşlar, davul zurna eşliğinde oynayarak yeni yıla girdi. Araçlarıyla yoldan geçenler de korna çalarak coşkuya eşlik etti.

Bölgede trafik yoğunluğu yaşanırken, polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı gözlendi.

Kaynak: AA / Güncel

Beşiktaş İstanbul Kadıköy Taksim Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title