Haber : Fen İşleri Müdürlüğü mart ayında hız kesmedi - Haberler

Haberi Paylaş

Fen İşleri Müdürlüğü mart ayında hız kesmedi

 - Güncelleme:
Fen İşleri Müdürlüğü mart ayında hız kesmedi

Fen İşleri Müdürlüğü mart ayı boyunca Maltepe'nin tüm cadde, sokak ve kaldırımlarında onarma ve yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Maltepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümart ayı faaliyetlerini paylaştı. Buna göre ilçe genelinde mart ayı boyunca Altayçeşme, Bağlarbaşı, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Fındıklı, İdealtepe, Girne, Gülsuyu, Gülensu ve Küçükyalı mahallelerinde çalışma gerçekleştirdi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Altayçeşme Mah. Yaprak Sok, Saldıray Sok., Bağlarbaşı Mah. Irmak Sok., Özmeriç Sok., Gülyolu Sok., Cevizli Mah. Kır Sok., Çınar Mah. Yıldız Sok., Yeşiltepe Sok., Orhan Sok., Girne Mah. Narlıdere Cad. yeni inşaat önü, Büyükbakkalköy Mah. Samandra Caddesi ve Kemer Sokak'ta dolgu ve kilit taşı çalışması gerçekleştirdi. EkiplerFındıklı Mah. Can Dostum Sok., Yeşim Sok. Gazi Mustafa Kemal Cad., Hancıoğlu Cad vePetrol Sokak'takaldırım onarımı,Gülsuyu Mah. Yeşilce Sokak'ta. korkuluk montajı, Gülensu Mah. Günebakan Sokak'tayağmur suyu kanal onarımı, İdealtepe Mah. Sincap Sok. veÖncel Sokak'tayol onarım çalışması ileEsenkent Mah. Sincan Sok. ve Girne Mah. Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde tel montajı çalışmalarını tamamladı.

Maltepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü mevcut programda yer alan mahalle ve sokakların dışında Maltepe genelinde sosyal medyadan vatandaşlardan gelen taleplerin de değerlendirildiğini belirtti.

Bültenler / Güncel

Fen İşleri Müdürlüğü Maltepe Belediyesi Maltepe Mart Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title