Haberler

Ergenekon Gözaltılarında Aktif Rol Oynayan Emniyet Müdürü Hakkında Yakalama Kararı

Güncelleme:

Ergenekon davasında yapılan gözaltılarda aktif rol oynayan dönemin Emniyet, Terörle Mücadele Şube Müdürü Murat Günbeyi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Erzincan'da 2009 yılından İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı uygulamaya koydukları iddiasıyla dönemin 3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk ve dönemin Erzincan Cumhuriyet eski Başsavcısı olan CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner'in de aralarında bulunduğu 14 kişi hakkında Erzurum Özel Yetkili 2'nci Ağır Ceza Mahkemesinde açılan davada aktif rol oynayan Emniyet, Terörle Mücadele Şube Müdürü Murat Günbeyi hakkında, Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı'Silahlı terör örgütüne üye olmak, kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak, özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek, iftira, kayda alınan konuşmaları yayınlamak' suçlamalarından dava açıldı ve yakalama kararı çıkarıldı.


SAVCI ŞANAL İLE İLHAN CİHANERİ MAKAM ODASINDA GÖZALTINA ALMIŞTI

Murat Günbeyi, 16 Şubat 2010'da dönemin Erzurum Özel Yetkili Savcısı Osman Şanal ile birlikte İlhan Cihaner'in makam odasında gözaltına alındığı operasyonda bulunmuştu.

AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI

Erzurum'dan 2011 Genel Seçimlerinde AK Parti'den aday adayı olan Gülbeyi'nin, son olarak Kilis Emniyet Müdürlüğünde görevliyken 3 ay süreli rapor aldığı bildirildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

İlhan Cihaner Erzincan Erzurum Ordu Güncel Haberler

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Bakmadan Geçme

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500

Yorumlar (7)

Oz:

Ergenekon kumpası akpnin gücü, desteği olmasa yapılamazdı. Şimdi bir birlerine girmemiş olsalar bu insanlar içeride çürürdü.

7
0
yanıtYanıtla
Adınızı Yazın:

ergenekon balyoz ay ışıgı sarıkız vbleri akp nin ve cemaatin orduyu tasfiye etme çabasıydı terör örgütü üyelerini gizli tanık yapıp subaydan ere kadar herkesi yargılattılar adalet tecelli etti de neye yaradı bu ???

5
0
yanıtYanıtla
Farklı Bakış:

AKP Yakında Fidan için bile yakala kararı çıkartır. Sakın ha ben iktidarın istediğini yaptım, hatta AKP den aday adayı oldum diye kendinizi sağlama aldım sanmayın. ZAR ZORU GEÇERMİŞ. AKP artık ÖNCE CAN DEMEYE BAŞLADI. SİZİ ÖYLE BİR SATARLAR Kİ SATILDIĞINIZI BİLE ANLAMAZSINIZ.

5
0
yanıtYanıtla
eşşek vatandaş:

bu devlet okutmuş, emniyet müdürlüğü vermiş, şu yaptıklarına bak. savcıya bunu yapan sıradan vatandaşa neler yapmaz !? bi de lahmacun zıkkımlanan vardı ! allah memleketimizi korumuş.

1
2
yanıtYanıtla
kim yaptırdı:

biraz sorgulasanız olmaz mı. hala piyonlar la uğraşıyonuz

yanıt1
yanıt0
KAAN:

YAKALASINLAR VİCDANSIZI

1
2
yanıtYanıtla
pillow fighter:

cemaatin değirmenine zamanında kimler su taşımış görün. . . 25 mayıs 2011 sabah gazetesi manşeti. . . ''irticayla mücadele eylem planı davasında, iki gün ifade veren efe kod adlı gizli tanık, başsavcı cihaner''in darbe planlarını anlattı''

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title