Haberler

Emniyet Müdürü, Çocuklarla Basketbol Oynadı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Potanın Yıldızları' projesinin tanıtımı Merkez Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Potanın Yıldızları' projesinin tanıtımı Merkez Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirildi. Tanıtıma katılan İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, projeye katılan çocuklarla basketbol maçı yaptı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Şehitkamil Kaymakamlığı, Şahinbey Kaymakamlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortaklığında yapılan 'Potanın Yıldızları' projesinin tanıtımı, bugün Merkez Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda yapıldı. Maddi imkansızlıklar nedeniyle, sosyal ve sportif etkinliklere katılamayan çocukların kabul edildiği projede, çocukların spora yönelmesi hedefleniyor. Proje kapsamında 50 öğrencinin forma, ayakkabı ve servis giderleri Şehitkamil ve Şahinbey Kaymakamlıkları tarafından karşılandı. Basketbol eğitimleri ise Türkiye Basketbol Federasyonu 12 Dev Adam Basketbol Okulu Gaziantep temsilcisi Pınar Kızıl ve ekibi tarafından verildi.

Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın ise projeye katılan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Aydın, daha sonra çocuklarla basketbol maçı yaptı. Çocuklarla yaptığı maçtan büyük zevk aldığını söyleyen Ömer Aydın, "TDP birimimiz çocukların ve gençlerin gelişimi sosyal hayata uyumu ve eğitimleri adına birçok projeyi gerçekleştirdi. Bu projede de bunlardan bir tanesi. Proje kapsamında belirlenen 50 çocuğumuz antrenman günlerinde servislerle tek tek evlerinden alınarak buraya getiriliyor. Projeler sayesinde yaklaşık 100 çocuğumuz yaz ayları boyunca spor yapma imkanı buluyor. Çocuklarımızın arasında basketbol ile ilk kez tanışanlarda var. Şuana çocuklarımız basketbola daha bir ilgili hale geldiler. Burada kendileriyle de görüştük ve istek arzularını da gördük. Biz bu sevginin sürmesini istiyoruz. Bu projenin devam etmesi için çocuklarımızın şuanda talebi var ve bu konuda da çalışmamız var" dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Şehitkamil Ömer Aydın Şahinbey Politika Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde muhalif vekiller, mağdur ailelerin üzerine yürüdü

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde muhalif vekiller, mağdur ailelerin üzerine yürüdü

title