Haberler

Edirne Valisi Musabeyli Korusu ve Mesire Alanı'nı İnceledi

Güncelleme:

Edirne Valisi Yunus Sezer, yenilenen Musabeyli Korusu ve Mesire Alanı'nı inceleyerek çalışmaları yerinde inceledi. 1 Haziran'da hizmete açılacak olan alan, 300 dönümlük bir alanda yer alacak ve Edirne'nin en büyük mesire alanı olacak. Alan, yürüyüş yolları, piknik alanları, gölet, çadır kamp alanı, spor kompleksi ve alışveriş noktaları gibi birçok hizmeti vatandaşlara sunacak.

Edirne Valisi Yunus Sezer, Musabeyli Korusu ve Mesire Alanı'nı inceledi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Sezer, yenilenen yüzüyle 1 Haziran'da hizmete açılacak ve 300 dönümlük bir alanda yer alan Musabeyli Korusu ve Mesire Alanı'nı ziyaret etti.

Sezer, çalışmaları yerinde inceledi.

Edirne'nin en büyük ve 7 gün 24 saat güvenlik hizmetinin sağlanacağı mesire alanı olacak.

Musabeyli Korusu, yürüyüş yolları, piknik alanları, göleti, iskelesi, çadır kamp alanı, kır kahvesi, oturma alanları, spor kompleksi, alışveriş noktaları ile vatandaşlara hizmet verecek.

Kaynak: AA / Güncel

Yunus Sezer Alışveriş Edirne Spor Çevre Yaşam Güncel Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakan Şimşek: Borsaya vergi çalışması ertelendi

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title