Haberler

Bulunan Köpek Kendi Köpeği Çıkmayınca Hayal Kırıklığına Uğradı

Adana’da emekli Bayram Ali Yüksel, 1,5 aydır kayıp olan "Raki" isimli Sibirya kurdu cinsi köpeğinin bulunduğu ihbarı ile olay yerine gittiğinde, aynı cinsten başka bir köpekle karşılaşınca hayal kırıklığına uğradı.

Adana'da emekli Bayram Ali Yüksel, 1,5 aydır kayıp olan "Raki" isimli Sibirya kurdu cinsi köpeğinin bulunduğu ihbarı ile olay yerine gittiğinde, aynı cinsten başka bir köpekle karşılaşınca hayal kırıklığına uğradı.

Çukurova ilçesi 100. Yıl Mahallesi'nde oturan 3 çocuk babası Bayram Ali Yüksel'in 9 yıl önce 20 günlükken aldığı ve 'Raki' ismini verdiği Sibirya kurdu cinsi bir köpeği, 23 Aralık 2016 tarihinde kaybolmuş, Yüksel köpeğini bulanlara bin lira para ödül vereceğini söylemişti.

Haberin medyada yer alması üzerine Adana'da bir vatandaş köpeği bulduğunu söyleyerek Yüksel'e ihbarda bulundu. Yüksel, Dumlupınar Mahallesi'nde verilen adrese geldi. Vatandaş Sibirya kurdu köpeği dışarı çıkardı. Köpek, gizlenen Yüksel'in yanına doğru gitti. Ancak Yüksel köpeği görür görmez kendi köpeği olmadığını söyledi. Köpeğine kavuşma hayali hüsranla biten Yüksel, "Büyük hayal kırıklığına uğradım. Köpeğimi bulacağım diye çok sevinmiştim ama o olmadığını öğrenince çok üzüldüm. İnşallah bir gün onu bulurum" dedi. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ali Yüksel Çukurova Sibirya Politika Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title