Haberler

B&G Store Avrupa ve Ortadoğu'da Büyüyecek

Güncelleme:

Büyüme planlarını hız kesmeden sürdüren B&G Store, 75 olan mağaza sayısını 2018'de yurt içinde 100'e çıkarmayı hedefliyor.

B&G Store, yurt içi yatırımlarını yurt dışı yatırımlarıyla eş zamanlı yürüterek, Avrupa'nın yanı sıra Ortadoğu'da da büyümeyi planlıyor.

Lüks çocuk giyiminde Türkiye'de ilk mağazalaşan marka olma özelliği taşıyan B&G Store, Türkiye'deki yatırımlarına ara vermeden devam ederken, yurt dışı için de kolları sıvadı. Hem kendi Ar-Ge çalışmaları ile hazırladıkları tasarımlarıyla hem de dünya markalarının ürünlerinin temsilcisi olma yönüyle, Türkiye'de çocuk giyimi standartlarını belirleyen B&G Store, Ortadoğu'da büyüme kararı aldı. Rusya'da iki mağazaları olduğunu söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Seyidullah Nebati, 10 Haziran'da Suudi Arabistan'da mağaza açacaklarını ve Ortadoğu'da büyümeyi hedeflediklerini söyledi. Nebati "Türkiye'nin önde gelen AVM'lerinde yer alıyoruz. B&G Store 75 mağaza ile hizmet veriyor. Yurt dışında da büyüme kararı aldık. Rusya'da mağazalarımız var, Londra'da mayıs ayı sonunda öncelikli olarak internet satışımız başlayacak. Ayrıca hedefler arasında Ortadoğu da bulunuyor. 10 Haziran'da Suudi Arabistan'da mağaza açacağız. 2018'de yurt içinde 100 mağazaya ulaşmak gibi bir hedefimiz var" dedi.

Yılı 70 milyon lira ciro ile kapatmayı hedeflediklerini belirten Nebati, 2016 ciro hedefini ise 85 milyon lira olarak planladıklarını anlattı. Türkiye'nin sevilen çocuk giyim markası B&G Store, özel tasarım koleksiyonlarının yanı sıra, dünya çocuk modasının Patrizia Pepe, Bikkembergs, Guess Kids, Cesare Paciotti gibi önde gelen markalarını da kendi çatısı altında topluyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Rusya Federasyonu Suudi Arabistan Türkiye Güncel Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Bakmadan Geçme

Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman, nerede çekildi? İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! Cenk Tosun Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak, maaşı ne kadar? Cenk Tosun Fenerbahçe ile ne kadara anlaştı, yıllık ne kadar maaş kazanacak?
Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title