Haberler

Ankara-Eskişehir kara yolu sağanak nedeniyle trafiğe kapatıldı

Güncel Haberler

Ankara'nın Polatlı ilçesinde sağanak yağış nedeniyle yollar göle döndü ve Ankara-Eskişehir kara yolu su birikintisi nedeniyle kısa süreli trafiğe kapatıldı. Karayolları ekipleri bölgede çalışma başlattı ve suların çekilmesiyle birlikte Ankara-Eskişehir kara yolu tekrar trafiğe açıldı. Ankara Valisi Vasip Şahin, kontrollü trafik akışının sağlandığını açıkladı.

Ankara- Eskişehir kara yolu, sağanak nedeniyle trafiğe kapatıldı

ANKARA'nın Polatlı ilçesinde sağanak nedeniyle yollar göle döndü, sürücüler ve yayalar zor anlar yaşadı. Ankara-Eskişehir kara yolundaki su birikintisi nedeniyle kısa süreli trafiğe kapatıldı.

Akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış nedeniyle Polatlı ilçesine bağlı Poyraz Mahallesi'nde yollar göle döndü. Ankara-Eskişehir kara yolu, bölgede meydana gelen taşkın sonucu geçici olarak trafiğe kapatıldı ve uzun araç kuyrukları oluştu, bazı sürücüler araçlarında mahsur kaldı. Karayolları ekipleri bölgede çalışma başlattı. Suların çekilmesiyle birlikte Ankara-Eskişehir kara yolu tekrar trafiğe açıldı.

VALİ ŞAHİN: KONTROLLÜ TRAFİK AKIŞI SAĞLANMAKTADIR

Ankara Valisi Vasip Şahin, konuyla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Polatlı ilçemiz Poyraz Mahallesi mevkiinde Eskişehir-Ankara karayolu, yoğun yağış sebebiyle meydana gelen taşkın sonucu kısa süreli olarak kapanmış olup, an itibarıyla her iki yönde de kontrollü olarak trafik akışı sağlanmaktadır" dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ankara Valiliği Eskişehir Polatlı Ankara Güncel Haberler

title