Haberler

AK PARTİ'Lİ YILDIRIM, İZMİR'DE

Güncelleme:

AK Parti Grup Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir programı kapsamında Kınık Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti, ardından Kınık Öğretmenevi ve Halk Eğitim Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Ak Parti Grup Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir programı kapsamında Kınık Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti, ardından Kınık Öğretmenevi ve Halk Eğitim Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi. Programda Yıldırım'ın yanı sıra İzmir Valisi Süleyman Elban, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, AK Parti İzmir milletvekilleri Şebnem Bursalı, Mahmut Atilla Kaya, Yaşar Kırkpınar, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı da yer aldı. Programda konuşan Yıldırım, 'Öğretmenevi aslında sadece bir öğretmenevi değil, daha birçok etkinliğin yapılabileceği, Kınık'ın en büyük, en gösterişli binası. Her şeyin en güzelini yapmak Kınık'a yakışır. İnsanımıza hizmet etmek de bizim boynumuzun borcudur. Bu hafta İzmir'de ve Türkiye'de önemli etkinlikleri gerçekleştirdik. 9 Eylül, bağımsız cumhuriyete giden yolun başladığı, İzmir'in, Kınık'ın ilçelerinin kurtuluş günü. Bugün aynı zamanda kurtuluşu da anıyoruz. Bu toprakları düşmandan temizleyen, bize emanet eden, can veren, kan veren ama bayrağı yere düşürmeyen, bağımsızlığı namusundan kutsal bilen bütün şehitlerimize başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere rahmetle, şükranla yad ediyoruz. Okullar başladı. Hafta başında 20 milyon evladımız için zil çaldı. Rabbim bütün evlatlarımızın zihinlerini açık etsin. Öğretmenlerimiz işbaşı yaptı, onlara da kolaylıklar diliyorum dedi.

'SİZ YÜRÜ DEDİNİZ BİZ DE YÜRÜDÜK'

İzmir'deki yeni görev değişikliklerinden söz eden Yıldırım, Bir yenilik güzel İzmir'imizin yeni Valisi Süleyman Elban oldu. Ayağının tozuyla Kınık'a geldi. Güzel İzmir'de, güzel işlere imza atacağına yürekten inanıyoruz. İl Emniyet Müdürü Celal Sel de yeni geldi, başarılar diliyoruz. İzmir zaten asayiş olarak huzurlu bir şehir. Daha da güzel hale getirmek için elinden geleni yapacak. Ömer Yahşi'yi bilirsiniz Milli Eğitim Müdürümüzdü. Bir ara verdi, tekrar göreve başladı. Müdürümüz de İzmir için kaldığı yerden yola devam edecek. Kendisine başarılar diliyoruz. Kınık'a doğal gaz geldi mi Gençlik merkezi, TOKİ'ler, devlet hastanesi, üniversite yapıldı mı Halı sahalar, gençlik merkezleri, aquapark, köylerde halı sahalar açıldı. Yolun halini biliyorsunuz. Şimdi kaymak gibi yolunuz var mı İşimiz hizmet, gücümüz millet. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın varlığı, dirayeti, liderliği sayesinde sadece Kınık değil, İzmir değil, 780 bin kilometrekare vatan toprağının her köşesinde bunun gibi hizmetlerimiz var. Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. Adam odur ki, bu dünyada bıraka bir eser, eseri olmayanın yerinde yeller eser. Ne bir eseri ne beş eseri. Gani gani. Memleketin her köşesi eserlerimizle dolu Elhamdülillah. Siz güç verdiniz, 'yürü' dediniz. Biz de yürüdük, bugünlere geldik. Burada da duracak değiliz. Türkiye Yüzyılı'ndayız. 29 Ekim'de büyük bir coşkuyla, milletçe Cumhuriyetimizin 100'üncü yılını kutlayacağız. Yeni yüzyıl Türkiye'nin yüzyılı olacaktır. Türk Devletleri Teşkilatı'nın aksakal heyeti başkanı olarak diyorum ki, sadece Türkiye'nin değil, tüm Türk dünyasının yüzyılı bu yüzyıldır. Bütün Kafkaslar'da, Balkanlar'da, Orta Asya'da, 4,5 milyon kilometrekarelik coğrafyada evelallah bayrağımız dalgalanacak, ihtişamlı günlerimiz tekrar geriye gelecek. Bunun ilk sınavını 2024 Mart'ta vereceğiz. Kötülük pompalayanlar, moral bozmaya çalışanlar, bizim enerjimizi aşağı çekmeye çalışanlara hiç itibar etmeyin. Türkiye geçmişte her zorluğun üstesinden geldi. Yeni yüzyılımız hayırlı uğurlu olsun? ifadelerini kullandı.

Yıldırım, daha sonra program kapsamında sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtar ve vatandaşlar ile bir araya gelip, ilçeden ayrıldı. (DHA)

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Belediye Başkanlığı Binali Yıldırım AK Parti İzmir Eğitim Toplum Güncel Haberler

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde muhalif vekiller, mağdur ailelerin üzerine yürüdü

Sokak hayvanları teklifinin komisyon görüşmelerinde muhalif vekiller, mağdur ailelerin üzerine yürüdü

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Bakmadan Geçme

LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI | 2024 LGS yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? Beşiktaş - Shakhtar Donetsk maçından kareler | Beşiktaş hazırlık maçı kaç kaç bitti? Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı! Yunan şarkıcı kim, ne oldu? 2024 MASTERCHEF YEDEKLER| MasterChef'te bu hafta yedeklerden giren yarışmacılar kimler oldu? 18 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? 18 TEMMUZ TV YAYIN AKIŞI: Bugün televizyonda neler var? KANAL D, SHOW TV, ATV, TV8, TRT1, NOW 18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Birçok kuruma yeni atamalar yapıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Birçok kuruma yeni atamalar yapıldı

title