Haberler

Adıyaman'da 800 fidan toprakla buluştu

Güncelleme:

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikimi gerçekleştirildi.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası etkinlikleri kapsamında fidan dikimi gerçekleştirildi.

Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası nedeniyle Malatya yolu üzeri Soğucak mevkiinde, İlçe Orman İşletme Şefliği tarafından düzenlen fidan dikim etkinliğinde servi, sedir ve fıstık çamından oluşan 800 fidan toprakla buluştu.

Etkinliğe Gölbaşı Kaymakamı İhsan Ayrancı, Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Orman İşletme Şefliği ekipleri ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Adıyaman Hisarcık Gölbaşı Haberler

Bakmadan Geçme

Mert Ayaydın kimdir? Mert Ayaydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mert Ayaydın – Hadise arasında kaç yaş var? 2024 artık yıl mı? Artık yıl nedir? 29 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 29 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title