Genel Seçime Doğru - Haberler
Haberi Paylaş

Genel Seçime Doğru

AA - Haberler | Yerel
Genel Seçime Doğru

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş milletvekili adayı Remzi Çayır, Elbistan ilçesinde esnafı ziyaret etti.

BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş milletvekili adayı Remzi Çayır, Elbistan ilçesinde esnafı ziyaret etti.

Ziyaretlerinde, BBP ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun dava arkadaşları için destek istediklerini belirten Çayır, 12 Haziran seçimlerinin sürprizinin BBP olduğunu söyledi.

Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra her kasabada miting yaptıklarını belirten Çayır, şunları kaydetti:

"Biz de sistem biraz farklı. Halkı insan yerine koymak adına önce davetiyelerimiz gidiyor, sonra biz söylenen tarih ve saatte oraya gidiyoruz. Orada insanlarla sohbet ediyoruz. Çünkü bu topluma BBP'nin söyleyeceği sözü, sunacağı projeleri ve iddiası var. Siyasetin ticaret kapısı olduğu bugünde, BBP bütün olumsuzluklara rağmen 'siyaset millete hizmet yoludur, fazilet yoludur, insanlık yoludur' iddiasını sürdürmek ve bu iddiayı bütün Türkiye'ye yaymak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ben 12 Haziran seçimlerinin sürprizinin BBP olacağına inanıyorum. Birkaç gün önce özel bir kanalda yapılan ankette yüzde 7 oranında bir BBP oyunun oluşmaya başladığı ifade edildi. Ben halkımıza aynı şeyi söylüyorum. Biraz daha destek biraz daha oy bizi yüzde 10'un üzerine çıkaracak. Halkımızın bu teveccühü ile TBMM'de BBP yerini alır ve tarihi vazifesini yapar. Bütün mazlumların, sömürülmüşlerin, ezilenlerin BBP iktidarına ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Çünkü BBP iktidarı demek, adalet demek. Buna inandığım için yollardayım. "

Ziyaretlerde, BBP milletvekili adayı Bülent Kaya, İlçe Başkanı İbrahim Alagöz de bulundu.

- KAHRAMANMARAŞ

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title