Haberler

PUBG Battlegrounds tatkiksel Teçhizat ne işe yarar? Taktiksel Teçhizat nedir?

Güncelleme:

PUBG Battlegrounds'ın 5. Yılına özel gelen yeni güncelleme 16.2 ile oyuna yeni özellikler eklendi. PUBG Battlegrounds'a eklenen bu süper sırt çantası ile neredeyse her çeşit eşyayı saklayabilir ve rakiplerinizin karşısına her çeşit silah ile çıkabilirsiniz.

PUBG TAKTİKSEL TEÇHİZAT NEDİR?

Dört adet boş slotu bulunan taktiksel teçhizat bir silah slotu kaplamaktadır ve çantanın içine dört adet istediğiniz eşya koyulabilmektedir. İçine dağ dört adet dağ bisikleti bile koyabilirsiniz. Peki, taktiksel teçhizat nedir? Taktiksel teçhizat ne işe yarar? İşte özellikleri

PUBG TAKTİKSEL TEÇHİZAT ÖZELLİKLERİ NELER?

 • Birincil silah slotunu kaplar.
 • Dört eklenti slotuna sahiptir.
 • Her haritada çıkar.
 • Normal Maçlarda, Özel Oyunlarda, Antrenman Modunda ve Sandbox Modunda (sadece PC) kullanılabilir.
 • Slotlarında silahlar, kasklar, yelekler, eşya yığınları da dahil olmak üzere neredeyse her eşyaya barındırabilir.
 • Bir eşya yığını (örneğin bir cephane yığını) tek bir slot dolduracak fakat slot başına 60 birimlik ağırlık sınırı sadece yığın halindeki eşyalara uygulanacak.
 • Eklenti takılmış silahlar oldukları gibi saklanacak.
 • Taktiksel Paket başka bir Taktiksel Paketi saklayacak şekilde kullanılamayacak.
 • Taktiksel Paket, Porter'lardaki Bagaja sığmaz.
 • Taktiksel Pakete sadece onu taşıyan kişi erişebilir.
 • Eşyaları kullanabilmek için önce Taktiksel Paketten çıkarmak gerekir.
 • Bir oyuncu Taktiksel Paketi ellerinde tutarken, normal yağmalama etkileşiminin yerini, eşyayı doğrudan Taktiksel Pakete yerleştirecek yeni bir etkileşim alacak.
 • Taktiksel Pakette saklanan silahlar tüm mevcut eklentilerini tutmaya devam edecek ve başka bir silahla değiştirildiğinde "Eklentileri Değiştir" seçeneğini yok sayacak.
 • "Eklentileri Değiştir" seçeneği, yerden yeni bir silah alırken uyumlu eklentilerin otomatik olarak değiştirilmesi özelliğini etkinleştirmenize/devre dışı bırakmanıza olanak tanır.
 • Eğer silahlar Taktiksel Pakete yüklenmeden önce doldurulduysa çıkarıldıklarında doldurulmuş olarak kullanılabilecekler.
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Steam Pubg Haberler

Bakmadan Geçme

Korkma Ben Yanındayım 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 13 Nisan Korkma Ben Yanındayım yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Kardeşlerim 125. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 13 Nisan Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Gönül Dağı 136. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 13 Nisan Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? BEŞİKTAŞ Samsunspor maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! BJK-SAM maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Beşiktaş Samsunspor maçı CANLI izle! 13 Nisan Beşiktaş Samsunspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Mallorca Real Madrid maçı ne zaman, saat kaçta? Mallorca Real Madrid hangi kanalda, şifresiz mi? Torino Juventus maçı ne zaman, saat kaçta? Torino Juventus hangi kanalda, şifresiz mi? Altay Çorum maçı ne zaman, saat kaçta? Altay Çorum hangi kanalda, şifresiz mi? Adana Demirspor Kayserispor maçı ne zaman, saat kaçta? Adana Demirspor Kayserispor hangi kanalda, şifresiz mi? Beşiktaş Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta? Beşiktaş Samsunspor hangi kanalda, şifresiz mi? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 13 Nisan GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 13 Nisan Cumartesi 2024? Survivor kim kazandı? 13 Nisan Cumartesi Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? Survivor CANLI izle! 13 Nisan Cumartesi TV8 Survivor HD izleme linki! Korkma Ben Yanındayım CANLI İZLE! Korkma Ben Yanındayım 5. bölüm canlı izleme linki!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title