Haberler

Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyunu geliştirilmeye başlandı

Güncelleme:

Eylül 2022'de Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyununun ön yapım aşamasında olduğu açıklandı. Montreal'daki Electronic Arts Motive'deki bir ekip tarafından Marvel ile iş birliği içerisinde geliştirilen Iron Man oyununun geliştirilmeye başlandığı bildirildi.

Dead Space'in Reddit kanalında EA Motive geliştirici ekibi tanıtılırken resmi Motive geliştirici ekibinin yaptığı açıklamada Dead Space geliştirilmesi sonrası Motive'de Iron Man üzerinde çalışmaya başlayan bir ekibin olduğu bildirildi.

IRON MAN OYUNU GELİŞTİRİLMEYE BAŞLANDI

Electronic Arts, "Iron Man'in zengin tarihine dokunan, Tony Stark'ın karmaşıklığını, karizmasını ve yaratıcı dehasını kanalize eden ve oyuncuların gerçekten Iron Man olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissetmelerini sağlayan orijinal bir anlatı" ile "üçüncü şahıs, aksiyon macera" olarak nitelendirdi. Marvel's Avengers'tan olabildiğince uzağa kasıtlı olarak yerleştirilmiş gibi görünüyor, belki de daha fazla Arkham Asylum hissi hedefliyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geliştirici Motive, internet sitesinde yayınladığı iş ilanları rolünde Iron Man oyunu için geliştirme müdürü, yazılım mühendisi ve Kıdemli Oyun Programcısı için iş ilanı oluşturuldu.

Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyunu geliştirilmeye başlandı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Twitch kapandı mı? Twitch neden kapandı, sebebi ne? Twitch'e yasak mı geldi, neden girilmiyor? Hull City - WBA maçı hangi kanalda, saat kaçta? Hull City - WBA maçı nereden izlenir? PROTEİN TOZU ZARARLI MI? Protein tozu kilo almak, kilo vermek için kullanılır mı? Protein tozunun zararı var mı, her gün kullanılır mı? YAZ TATİLİ KISALDI MI? Yaz tatili kaç gün oldu, kısaltıldı mı? İşte MEB'den yaz tatili açıklaması! KAYSERİSPOR – ÜMRANIYESPOR CANLI: Bandırmaspor – Ümraniyespor maçı nereden, nasıl izlenir? Bandırmaspor Ümraniyespor canlı yayın linki! KAYSERİSPOR – ANKARAGÜCÜ CANLI: Kayserispor – Ankaragücü maçı nereden, nasıl izlenir? Kayserispor Ankaragücü canlı yayın linki! Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bandırmaspor - Ümraniyespor maçı nereden izlenir? Kayserispor - Ankaragücü maçı hangi kanalda, saat kaçta? Kayserispor - Ankaragücü maçı nereden izlenir? Hasan Hüseyin Korkmazgil neden öldü? Hasan Hüseyin Korkmazgil ölüm sebebi ne? Dinimizde kandil var mı? İslam'da kandil var mıdır? İslamiyet'te Kandil gecesinin yeri ve önemi nedir? Bir yılda kaç kandil var? Bir yılda kaç kere kandil olur, kaç tane vardır? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 24 Şubat Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Berat kandili hangi ibadetler yapılır? Berat kandilinde oruç tutulur mu, ne namazı kılınır? 24 Şubat kandil mi? Yarın kandil mi? Bugün ne kandili, hangi kandil? Berat kandili hangi gece? Tolga Sarıtaş nişanlandı mı? Tolga Sarıtaş kiminle evlendi, nişanlandı?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title