Haberi Paylaş

Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyunu geliştirilmeye başlandı

Gamegar Haberleri

Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyunu geliştirilmeye başlandı

Eylül 2022'de Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyununun ön yapım aşamasında olduğu açıklandı. Montreal'daki Electronic Arts Motive'deki bir ekip tarafından Marvel ile iş birliği içerisinde geliştirilen Iron Man oyununun geliştirilmeye başlandığı bildirildi.

Dead Space'in Reddit kanalında EA Motive geliştirici ekibi tanıtılırken resmi Motive geliştirici ekibinin yaptığı açıklamada Dead Space geliştirilmesi sonrası Motive'de Iron Man üzerinde çalışmaya başlayan bir ekibin olduğu bildirildi.

IRON MAN OYUNU GELİŞTİRİLMEYE BAŞLANDI

Electronic Arts, "Iron Man'in zengin tarihine dokunan, Tony Stark'ın karmaşıklığını, karizmasını ve yaratıcı dehasını kanalize eden ve oyuncuların gerçekten Iron Man olarak oynamanın nasıl bir şey olduğunu hissetmelerini sağlayan orijinal bir anlatı" ile "üçüncü şahıs, aksiyon macera" olarak nitelendirdi. Marvel's Avengers'tan olabildiğince uzağa kasıtlı olarak yerleştirilmiş gibi görünüyor, belki de daha fazla Arkham Asylum hissi hedefliyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Geliştirici Motive, internet sitesinde yayınladığı iş ilanları rolünde Iron Man oyunu için geliştirme müdürü, yazılım mühendisi ve Kıdemli Oyun Programcısı için iş ilanı oluşturuldu.

Electronic Arts'ın tek oyunculu Iron Man oyunu geliştirilmeye başlandı

Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title