Haberler

  AC Valhalla'da tek elle kullanılan kaç tane kılıç var?

  Güncelleme:

  Assassin's Creed Valhalla'da belki de en çok konuşulan silah, tek elle kullanılan kılıçlardır. Oyuncular Assassin's Creed Valhalla'da tek elle kılıç için birkaç seçeneğe sahipler.

  Tek elle kullanılan kılıçlar nihayet Assassin's Creed Valhalla'ya eklendi. Her şey Sigrsblot Festivali'nde tek elle kullanılan bir kılıcın eklenmesiyle başladı.

  O zamandan beri Assassin's Creed Valhalla'daki tek elli silah havuzunu artıran toplam üç yöntem veya güncelleme oldu. İlki, oyuncuların Sigrblot'ta kazanabilecekleri Skrofnung kılıcıydı. Ancak bu sınırlıydı. Daha sonra, mağazadan bir dişli setine eklenen bir kılıç vardı.

  Paris Kuşatması,, oyuna dört yeni tek elle kullanılan kılıçtan oluşan bir ordu getirdi ve bu da silahı kişiselleştirme için çok daha uygun bir seçenek haline getirdi. Oyundaki diğer ekipmanlar gibi her birinin kendine özgü bir görünümü ve benzersiz bir adı vardı.

  Assassin's Creed Valhalla'daki Tek Elle Kullanılan Kılıçlar

  Tek elle kullanılan kılıçlar Valhalla'da teknik olarak kısa kılıçlar olarak etiketlenir, Assassin's Creed Valhalla'daki altı kısa kılıcın veya tek elle kullanılan kılıçların tamama sizlerle.

  Skrofnung

  "Zaman ve kullanım bu efsanevi kılıcı köreltemedi."

  Coil Sword

  "Derin kesen ve sağ ellerde kıvrılmış bir yılan kadar hızlı vuran kısır bir bıçak. Onu kullanırken dikkatli olun."

  Durendal

  "Charlemagne'in efsanevi askeri valisi Roland'ın ünlü kılıcı. Yok edilemez ve kayaları delip geçebilecek kapasitede olduğu söyleniyor."

  Ring Sword

  "Saksonya Kralı Genç Norsemen Louis'in belasına ait olan kılıç."

  Egbert

  "Bilinmeyen bir usta tarafından diğer kılıçlardan daha keskin, daha güçlü ve daha esnek olması için dövülen efsanevi Ulfberht kılıçlarından biri."

  Joyeuse

  "Bir kabzası altın ve değerli taşlar olan efsanevi Şarlman kılıcı. Roland'ın Durendal'ı ile aynı metalden dövülmüş, kabzasının içinde İsa'nın böğrünü delen mızrağın başını içerdiği söyleniyor."

  Assassin's Creed Valhalla'ya muhtemelen daha fazla tek elle kullanılan kılıç eklenecek. Sizin favoriniz hangisi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

  Kaynak: Playerbros / Gamegar

  Gamegar Haberler

  Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

  Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

  Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

  Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

  Bakmadan Geçme

  Hamster Combat ne zaman listelenecek? Kurban bayramının arefesinde oruç tutulur mu 2024? Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
  Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

  Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title