Fenerbahçe'de Yeni Sezon Hazırlıkları

İstanbul - (dha) Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdüren Fenerbahçe, Günü Çift Antrenman Yaparak Sürdürdü.akşam Saatlerinde Samandıra Tesisleri'nde, Antrenör İrfan Saraloğlu Yönetiminde 2 Saati Aşkın Süren Antrenmanda, Sarı-lacivertlilerli Futbolcular Isınma Koşusunun Ardından, Çabukluk Ve Pas Çalışma...

Fenerbahçe'de Yeni Sezon Hazırlıkları


İSTANBUL - (DHA) Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, günü çift antrenman yaparak sürdürdü.
Akşam saatlerinde Samandıra Tesisleri`nde, antrenör İrfan Saraloğlu yönetiminde 2 saati aşkın süren antrenmanda, sarı-lacivertlilerli futbolcular ısınma koşusunun ardından, çabukluk ve pas çalışmaları yaptılar.
Dün tatilden dönen ve sabah sağlık kontrolünden geçen Alex ve Luciano, yeni sezon hazırlıkları için ilk antrenmanlarına çıkarken, vatandaşlık işlemleri nedeniyle sabah çalışmasına katılmayan Aurelio da akşam idmanında yer aldı. Kemal ve Selçuk ile Fransa`dan dönmeyen Anelka da antrenmanda yer almadı.
Fenerbahçe, yarın yapacağı çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.
Bu arada, Fenerbahçe`de Anelka bilmecesi sürüyor. Perşembe gününden itibaren takımdan ayrı salonda çalışan Fransız futbolcu, Cumartesi günü de sakatlığını bahane göstererek ülkesine gitmişti. Dünkü yönetim kurulu toplantısı sonrası, Nihat Özdemir Anelka`nın Pazartesi günü (Dün) İstanbul`da olacağını söylemişti. Ancak, dün İstanbul`a gelmeyen yıldız futbolcu, sarı - lacivertli kulüp tarafından gözden çıkarılmış durumda.
Fransa`ya gidişini kendisi organize eden Nicolas Anelka`nın, kulüp tarafından da ne zaman döneceğinin bilinmemesi, golcü futbolcunun satılmasını gündeme getirdi. Fransa şampiyonu Lyon ve bazı ingiliz kulüplerinin transfer listesinde olan Anelka, sarı - lacivertli takımın yeni teknik direktörü Zico`nun onay vermesi durumunda satılacağı ifade edildi.

Kaynak: DHA